İşlem Yapılıyor

Sorular ve Cevaplar

+Seslenen Kitap’ta ne değişti?

Ocak 2014’te sizlerle buluşan Seslenen Kitap, Avrupa’nın en büyük sesli kitap servislerinden Storytel ile birleşti ve Mayıs ayı itibariyle Storytel Türkiye Türkçe ve İngilizce sesli kitaplar ve ayrıca İngilizce e-kitaplar ile Türkiye’deki faaliyetlerine başladı.

+Seslenen Kitap’tan satın aldığım sesli kitaplar ne olacak?

Satın aldığınız sesli kitapları eskisi gibi Seslenen Kitap uygulamalarından üye girişi yaparak hesabınızda görebilir, cihazınıza indirebilir ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Seslenen Kitap uygulamaları hiçbir kesinti olmadan çalışmaya devam edecektir.

+Seslenen Kitap’tan yeni sesli kitap satın alabilir miyim?

Hayır. Seslenen Kitap, daha önce sesli kitap satın almış kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecek olsa da sesli kitap satış hizmetlerini sona erdirmiştir. Siz sesli kitapseverleri Storytel Türkiye’ye davet ediyoruz.

+Storytel nasıl çalışır?

Storytel, Türkiye’yle birlikte 13 ülkede faaliyet gösteren ve abonelik bazlı bir modelle kullanıcılarına hizmet veren bir sesli kitap servisidir. Kullanıcılar aylık abonelik karşılığında, abone oldukları süre boyunca istedikleri kadar sesli kitabı, istedikleri yerde, istedikleri zaman hiçbir sınır olmadan dinleyebilmektedirler.

+Storytel’de kitaplarımı cihazıma indirip internet bağlantısına ihtiyacım olmadan da dinleyebilir miyim?

Evet. Storytel uygulamasının çevrimdışı mod özelliğini kullanarak istediğiniz kadar kitabı cihazınıza indirip, abone olduğunuz süre boyunca çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

+Storytel’in abonelik şartları nedir?

Storytel’in mobil uygulamalar üzerinden aylık abonelik ücreti 34,99 TL’dir. Ancak web’e özel kampanyamızdan yararlanarak internet sitemiz www.storytel.com.tr üzerinden abone olursanız ayda sadece 29,99 TL ödeyeceksiniz.

+Abone olmadan önce Storytel’i deneyebilir miyim?

Tabii ki. Storytel’de ilk 14 gün ücretsizdir. Üyeliğinizi doğrulamak için ödeme bilgilerinizigirdikten sonra deneme süreniz başlar, 14 gün ücretsiz deneme süresi bitince aboneliğiniz otomatik olarak başlar. Bu süre içinde eğer abone olmak istemezseniz üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İlk 14 gün için hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir.

+Storytel aboneliği herhangi bir taahhüt içeriyor mu?

Hayır. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

+Storytel aboneliğimi hangi cihazlarda kullanabilirim?

iOS (Apple) veya Android işletim sistemi kullanan telefon, tablet ve tüm mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

+Seslenen Kitap kataloğundaki bütün kitaplar Storytel’de de mevcut mu?

Seslenen Kitap kataloğundaki eserlerin hemen hepsi Storytel kütüphanesinde de mevcuttur. Storytel kütüphanesi gitgide artan bir hızla her geçen gün büyümeye ve zenginleşmeye devam etmektedir. Ayrıca Türkçe kataloğumuza ek olarak Storytel kullanıcıları, Storytel kütüphanesinde bulunan binlerce İngilizce sesli kitaplara ve e-kitaplara da erişebilmekteler.

Tüm diğer sorularınız için bize destek@seslenenkitap.com adresinden erişebilirsiniz.