İşlem Yapılıyor
Dönüş
Örnek:

Dönüş

Yazar Ayşe Kulin
Seslendiren Ayşe Kulin
Yayınevi Remzi Kitabevi

Gerçekler acıdır; acıtır, incitir... Tam da hayatının yoluna girdiğini sandığı günlerde, önce annesinden gelen bir haber, ardından eski bir şapka kutusunda bulduğu mektuplar...

Derya'nın, iki yıldır sümenaltı edilen gerçekleri bir tokat gibi öğrenmesi, onu dünyanın bir megakentinden ötekine savuracak, kaderi onu sarı bir sonbahar günü, açılıp açılmayacağını bile bilemediği bir demir kapının önüne kadar taşıyacaktır.

Genç kız, acaba gizem dolu bu perdenin ardına geçebilecek midir? Öğreneceklerini kabul edebilecek, kabul etse bile sindirebilecek midir? O kapı açılırsa elbette...

Dönüş, aldatmanın, aldatılmanın, affetmenin, acıtan gerçeklerin romanı.

Duymadıklarınız

Ayse Kulin Dönüş Romanını Seslendirdi

Ayşe Kulin'in ‘Dönüş’ romanı, ilk Seslenen Kitap. Seslenen Kitap’ın yolculuğu Ayşe Kulin ve Dönüş ile başladı.

20 Temmuz 2013 Cumartesi günü Seslenen Kitap seyyar stüdyosu İstanbul'dan yola çıktı, Urla’ya ulaştı. 21 Temmuz pazar günü, Ayşe Kulin'in Urla’daki yazlık evinde kayıtlara başladık. Ayşe Kulin’in misafirperverliğinde ilk kayıt maceramızı soluk soluğa, yoğun, bir o kadar da eğlenceli yaşadık.

Ayşe Kulin'in sesinden Dönüş'ü dinlemenizi tavsiye ederiz, bizim de yolculuğumuzun başlangıcı olan bu romanı eminiz çok beğeneceksiniz.ugursoylu
20.01.2016 00:00

cok samimi ya beni güldürdü

Selin Erdölek
09.04.2015 00:00

Bir anket sonucunda hediye olarak aldım. Kitabı sizden ilk etapta dinlerken konsantrasyonu sağlayamacayağımı düşünmüştüm.Ancak dinlerken büyük keyif aldım. Herkesin emeğine sağlık. Sonundaki sohbet bölümü okuyucununda kafasındaki soru işaretlerini gideriyor. Nice romanlara, nice yazarlara.

serkan fenerci
12.03.2015 00:00

bu güzel kitabı yazarının, Ayşe Kulin'in sesinden dinlemek büyük keyif oldu. ev-iş arası yol boyunca bana eşlik etti. kitap da seslendirme de çok başarılı idi. büyük bir keyifle dinledim. ilk seslenen kitabım çok güzel olunca diğer kitaplarla devam etmek istedim. emeği geçenlere teşekkür ederim. Ayşe Kulin'in Hanımefendi'yi ise başarılı yazarlığının yanında etkili seslendirmesi için ayrıca tebrik ederim.

Pınar Alpay
18.04.2014 00:00

4 aylik bebegim var, bu donemde cok kitap okuyamayacagim malesef diye dusunurken birden karsima ciktiniz, pusetin icinde bebegim, cikiyorum sahilyoluna, takiyorum kulakligimi, ne buyuk bir keyif...Emeginize saglik, oyle guzel bir is yapiyorsunuz ki...Bu kitap tam bir Ayşe Kulin klasiği, sade, surukleyici, guzel...Daha nice yazar ve kitabi sitenizde gormek dilegiyle...

Yusuf Hakan Özkan
24.02.2014 00:00

Ayşe Kulin Hanım'ın sıcacık sesinden bir çırpıda dinledim bu mükemmel romanı. Ayşe Kulin Hanım'dan nice seslenen kitap dinlemek dileğiyle bütün emeği geçenlere teşekkür ederim.

Yusuf Hakan Özkan
18.02.2014 00:00

Seslenen kitap sitesinden ilk satın aldığım Dönüş adlı bu sürükleyici kitabı yazarı Ayşe Kulin'in sesinden bir çırpıda dinlemek tarifsiz bir keyifti. Emeği geçen her kese teşekkürler..

Caner Gúrbúz
30.01.2014 00:00

Yapanların eline , sesine sağlık gerçekten harika olmuş tam aradığım bir hizmet kitap okumayı seviyordum ama gözlerim çok yoruluyordu. Hep aklımdan geçerdi bu da bir gün Türkiye'de olacak diyordum size sonsuz teşekkürler . Tek kelime ile harikasınız.

Muhammet Ertaş
30.01.2014 00:00

Sizlere Ne kadar Teşekkür edsem az diyerek Başlamak isterim. cümleme

Bir insanlik onurudur sizin ve emeğe gecen herkezin yaptigi.

Bir gün kitap yazmak istiyorum ve sizler gibi kendi duygularimi kendi sesimle aktarmak istiyorum

Siz Büyük , Koca yürekli insanlar iyiki varsiniz...