İşlem Yapılıyor
4 Adımda Satış
Örnek:

4 Adımda Satış

Yazar Ümit Ünker
Seslendiren Ümit Ünker
Yayınevi Ceres

4 Adımda Başarılı Satış Danışmanı Nasıl Olunur?

Bu kitap "Satış Mesleği"ne yeni başlayan ya da bu meslekte tecrübe edinmiş Satış Profesyonelleri için bir başucu kitabı niteliğinde, güncel konuları ve yazarın tespitleri bir satış evresinin olmazsa olmaz 4 Adımını pratik ve anlaşılabilir bir şekilde bizlere anlatıyor. Satışta kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Duymadıklarınız

Yeni Yüzyıl Üniversitesi ”İletişim Yönetimi Yüksek Lisansı programında akademik öğrenimine devam etmektedir ayrıca Özyeğin Üniversitesi ”Girişimcilik Yüksek Lisansı'' programında da özel öğrencidir.  Ümit ÜNKER Profesyonel kariyerini Telekomünikasyon sektörünün devi olan özel bir firmada “Türkiye Saha Satış Genel Yönetmeni” olarak devam ettirmiştir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük GSM operatöründe “Zincir Mağazalar Türkiye Saha Satış Müdürü” ve Kurumsal Saha Satış Yönetimi alanlarında da yönetici olarak iş yaşantısında deneyimler kazanmıştır. B2C & B2B alanlarında Uzman ve Yönetim kadrosunda yer alan Ümit ÜNKER Satış, Satış Yönetimi, Alternatif Satış Kanallarının oluşturulması ve Ekip yönetimi alanında projeler yönetmiştir.

”4 Adımda Satış, Başarılı Satışın Sırları ve Dönme Dolap” kitaplarının yazarıdır.

Doğa Koleji Öğrencileri tarafından İş Dünyası ve Girişimcilik alanında ”Yılın En İyi Eğitmeni” ödülünü almıştır.

Kurucu Ortak olduğu SATMEP Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.‘de Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Kurucusu olduğu TEDİ Eğitim & Danışmanlık firmasıyla Ulusal ve Uluslararası kurumsal firmalara Danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir. Turkcell Akademi Eğitmeni ve Turkcell İş Ortağıdır.

ADGEBS TÜRKİYE ‘nin İcra Kurulu Üyesidir. Aynı zamanda ADGEBS “Satış Koçu ve Yönetim Danışmanı”  ‘dır.

Resmi İnternet Televizyonu Ümit ÜNKER TV ‘nin kurucusudur ve Youtube İş Ortağıdır.

Hürriyet Yazar Kafe Yazarı ve Satış Stratejileri alanında Google Authorship yazarıdır.

Uzman TV, Youtube, Cevap TV gibi platformlarda 40 farklı konuda Satış eğitimleri vermiştir. Verdiği eğitimler 200.000 ‘den fazla kişi tarafından izlenmiştir.

Türkiye’nin ilk ve tek elindeki malzemeye göre kişiselleştirilebilir yapay zekaya sahip tarif arama sistemi olan, sosyal yemek platformu Yemek Guru‘nun kurucusu ve Turkcell İş ortağı‘dır. Turkcell Yemek Guru servisi ile 2.4 Milyon üyesi bulunan ve 5 Milyondan fazla tarif sorgulaması yapılan yepyeni bir servisin kurucusudur.

Eğitim, Danışmanlık ve Organizasyon Hizmetleri alanında Kurumsal firmalara Koç’luk yapmakta ve eğitimler vermektedir. Tablet Seminerler bünyesinde Uzman olarak Eğitimler, Seminerler vermektedir. SATIŞ – SALES Networking grubunun kurucusudur ve Networker’dır. İş ağı yaratma ve kişisel bağlantılar konusunda uzmandır.

KARTEM Yönetim Kurulu Üyesidir ve KARTEM Akademi kurucularındandır.

TV 8 ”OYUN” isimli Oyunculuk programında 3. Haftanın Oyunculuk 1. cisi olmuştur.

14 yıl Tiyatro sanatıyla yakından ilgilenen Ümit ÜNKER, bu alanda Oyunculuk, Sahne Tasarımcılığı ve Yönetmenlik denemelerinde de bulunmuştur. En iyi yönetmen, En iyi Aktör ve En iyi Dekor Tasarımı ödüllerinin sahibidir.