İşlem Yapılıyor
Kaşmir Yolu
Örnek:

Kaşmir Yolu

Yazar Ayşen Zamanpur
Seslendiren Ayşen Zamanpur
Yayınevi Doğan Kitap

"Dünyayı fetheden kaşmirci!"

Herald Tribune gazetesi onu tanımlarken bu sözleri kullanıyor. "Projelendirilmiş bir tutku"yu hayata geçiren, Silk&Cashmere'i. Tüm girişimci adaylarına örnek olacak bir markayı.

Yurt içinden ve dışında yirmiye yakın girişimcilik ve marka ödülünün sahibi, akademik çevrelerde defalarca vaka çalışması, dönem ödevi, mezuniyet tezi olan; iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları nezdinde, uluslararası konferans ve forumlarda 20 yıldır tartışılan bir marka Silk&Cashmere.

Türkiye'de doğan ve dünyanın 26 farklı ülkesinde, Londra'dan Paris'e birçok seçkin şehirde, 163 ayrı noktada yer alan küresel bir girişimcilik başarısı.

Duymadıklarınız

Yazar Hakkında

Önce anne sonra her şeyim…
Robert Kolej, Boğaziçi Üniversitesi, Şişecam Planlama, Benetton bayiliği ve son yirmi yıldır Silk&Cashmere!…
Çook uzun zamanadır evli…
Yasemin ve Ferhat’ın annesi…
Yeter bence tüm bu sözler beni tanımlamak için…


Ayşen Zamanpur Kaşmir Yolu'nu 2015'in Mayıs - Temmuz ayları arasında İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda seslendirdi.


Hayriye
29.08.2015 00:00

Sevgili Ayşen hanımın kitabını keyifle dinledim . Doğuştan girişimci bir ruha sahip olduğu kesin . Kişliği ,azmi, insanlarla olan ilişkisi, kısaca kendisini çok sevdim . Eline , emeğine sağlık. Kim bilir ,belki Zürich'deki mağazasının önünden de bir kaç kez geçtimişdir . Çocuklarının kendi seslerinden yapmış olduğu yorumlar beni çok duygulandırdı. Sevgili rahmetli Yaşar Kemal' in arkadaşım dediği Ayşen hanımı tebrik ediyorum. Başarılı yaşam öyküsünü, mücadelesini kitaba döküp bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkür ediyorum. Hayriye Saka-Telek