İşlem Yapılıyor
İçindeki Çocuğa Ulaşma Meditasyonu
Örnek:

İçindeki Çocuğa Ulaşma Meditasyonu

Yazar Dr. Erkan Sarıyıldız
Seslendiren Dr. Erkan Sarıyıldız
Yayınevi Puritas

Hayat herşeyden önce kendini sevmekle başlar, olduğun gibi sevmek. İçinde olduğun yapı ile tam bir barışıklık içinde olmazsan tam performansını gösteremezsin. Bugüne kadar yaşadıklarına bir bak , kendine ne kadar değer verdiğini, kendini ne kadar sevdiğini gözle. Bugüne kadar belki birçok hata yaptın, belki şu anda bulunduğun durumdan kendi yanlış seçimlerini sorumlu tutuyorsun, belki yalan söyledin, belki aldattın, belki pişmansın.Tecrübelerin sana değer katan hazinelerindir. Başarı, yaşamında kendin olmayı başarabilmek yaptığın herşeyin altına kendi imzanı atabilmektir.

Keyifli bir yolculuğa çıkmaya ne dersin? İçindeki sen’le tanışmaya ve içindeki çocuğu yeniden olduğu gibi keşfetmeye hazır mısın?

(Bu meditasyon binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

Duymadıklarınız

Bu meditasyon Simurg Metodu'ndan bir parçadır.
Simurg Metodu 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir "Yaşamda Ustalaşmak" programıdır. 90 günlük bir metot sayesinde, hergün 20 dakikalık bir görevle sindire sindire ilerlemeyi sağlayan kişisel dönüşüm disiplini sağlar.
Dr. Erkan Sarıyıldız'ın kendi sesinden kaydedilmiş program aynı zamanda canlı webinarlar ve e-mail üzerinden iletişim kurarak mekanlardan özgürleşerek dönüşümü desteklemeyi hedefler. Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?

Simurg Metodu'nun yaratıcısı Dr. Erkan Sarıyıldız'dan;

Simurg Metodu uzun senelerdir binlerce kişinin birebir ve grup olarak dönüşümlerine rehberlik ederken kullandığım sentezimin bütünleşmiş halidir.
Bu programı kullanmaya başladığında çok kısa sürede yaşamda ustalaşacak ve yeni bir sen olacaksın.

Bu projenin asıl amacı kişilerin mekanlardan özgürleşip tamamen kendi başına yapabileceği hale getirmekti ve bunu başarmanın sevincini yaşıyorum. Kişisel dönüşümün en önemli kısmı kişilerin bu sürece aktif katılımıdır. Bu yöntemi yaşamın içinde iken dinleyip hemen ardından uygulamaya geçilmesi değişimin hızının artmasına sebep oluyor. Evde, yatağında, kendini rahat hissettiğin herhangi bir yerde ihtiyacın olan tek şeyin kendi kararın ve kendine inancın olduğu bir sürece başlıyorsun. Bu süreç içinde etkileri ve başarını kontrol edebileceğin yer yaşamın.

Yaşamını bir oyun hamuru gibi yeniden şekillendirebileceğinin ve değişememenin tek kaynağının kendini durdurman olduğunu unutma.

Seni bu özenle hazırlanmış programı denemeye davet ediyorum.

Dr. Erkan Sarıyıldız