İşlem Yapılıyor
Aura Görme Meditasyonu
Örnek:

Aura Görme Meditasyonu

Yazar Dr. Erkan Sarıyıldız
Seslendiren Dr. Erkan Sarıyıldız
Yayınevi Puritas

Aura tüm yaşayan canlıların ve cansızların etrafını saran görünmez enerji alanıdır. Vücudun her tarafını sarar ve yaşam enerjisini yansıtır. Auralarımızdan yayılan enerji kişiliğimizi, yaşam şeklimizi, düşünce ve duygularımızı yansıtır. Kişi aurayı ilk görmeye başladığında bedenin etrafında gri belli belirsiz titreşen eterik çifti görür. Görmede ustalaşırsa genişleyip daraldığını daha da alışırsa renkleri farkeder. Renklerin değişimlerini görmek karşıdaki kişinin duygularını takip için önemlidir. Kişideki hastalıklar Aura hareketlerinde kırılma veya koyu renkli alanlar olarak gözükürler. Eterik çiftin renklerinin azalması da hastalık belirtisidir. Kişiler daha hasta olduklarının farkına varmadan bu değişimler Aurada saptanabilir. Kişi bu değişimleri gözlemeyi öğrenirse ciddi sorunlar çıkmadan hastalığın farkına varıp önlemlerini alabilir.

Aura görmek kişide ciddi bir bilinç değişimine yol açıyor. Enerji alanı olan aurayı görme metodunu bir kez öğrendikten sonra hep görmeye başlayacaksınız. İlk önce kendi, daha sonra başkasının Aura’sını görme çalışması tamamen pratikten geçer.

(Bu meditasyon binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

Duymadıklarınız

Bu meditasyon Simurg Metodu'ndan bir parçadır.
Simurg Metodu 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir "Yaşamda Ustalaşmak" programıdır. 90 günlük bir metot sayesinde, hergün 20 dakikalık bir görevle sindire sindire ilerlemeyi sağlayan kişisel dönüşüm disiplini sağlar.
Dr. Erkan Sarıyıldız'ın kendi sesinden kaydedilmiş program aynı zamanda canlı webinarlar ve e-mail üzerinden iletişim kurarak mekanlardan özgürleşerek dönüşümü desteklemeyi hedefler. Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?

Simurg Metodu'nun yaratıcısı Dr. Erkan Sarıyıldız'dan;

Simurg Metodu uzun senelerdir binlerce kişinin birebir ve grup olarak dönüşümlerine rehberlik ederken kullandığım sentezimin bütünleşmiş halidir.
Bu programı kullanmaya başladığında çok kısa sürede yaşamda ustalaşacak ve yeni bir sen olacaksın.

Bu projenin asıl amacı kişilerin mekanlardan özgürleşip tamamen kendi başına yapabileceği hale getirmekti ve bunu başarmanın sevincini yaşıyorum. Kişisel dönüşümün en önemli kısmı kişilerin bu sürece aktif katılımıdır. Bu yöntemi yaşamın içinde iken dinleyip hemen ardından uygulamaya geçilmesi değişimin hızının artmasına sebep oluyor. Evde, yatağında, kendini rahat hissettiğin herhangi bir yerde ihtiyacın olan tek şeyin kendi kararın ve kendine inancın olduğu bir sürece başlıyorsun. Bu süreç içinde etkileri ve başarını kontrol edebileceğin yer yaşamın.

Yaşamını bir oyun hamuru gibi yeniden şekillendirebileceğinin ve değişememenin tek kaynağının kendini durdurman olduğunu unutma.

Seni bu özenle hazırlanmış programı denemeye davet ediyorum.

Dr. Erkan Sarıyıldız