İşlem Yapılıyor
Zihin Seslerini Yavaşlatma Meditasyonu
Örnek:

Zihin Seslerini Yavaşlatma Meditasyonu

Yazar Dr. Erkan Sarıyıldız
Seslendiren Dr. Erkan Sarıyıldız
Yayınevi Puritas

İnsan çok katmanlı kendine özgü karakterleri olan bölümlerden oluşan ve deneyim amacıyla dünyada olmayı seçen yüce bir varlıktır. Sadece fizik bedeni değiliz, bedenimiz dünya deneyimi için bir araç. Bedenden öte çok boyutlu varlıklarız. Bunu anlayıp ve içselleştirdiğimizde yaşamda ustalaşmak adına çok yol katetmiş olacağız. İnsan beden, zihin ve ruh üçlemesinin bütünleşmiş halidir. Fiziki bedeni dünya yaşamını sürmesini sağlar. Zihin yaşamında olanları değerlendirme, kararlar verme,burada olduğunu hatırlatma, olanın farkındalığına geçme, olaylar arası bağlantılar kurma görevleri olan parçamızdır. Zihin bu dünyadaki varlığımız için elzemdir. Zihin bizim düşmanımız değildir ama ruhani alanımızla temasa girmemiz için bir engeldir. Çünki zihin bizi bu gerçekliğe bağlamaya çalışmakla geçirir vaktini ve hiçbir zaman susmaz. İçindeki bilgeliğe ulaşmak için gözlerini kapatıp zihnin seslerini azaltarak onları yönetmeyi ve gözlemlemeyi öğreneceksin.

(Bu meditasyon binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

Duymadıklarınız

Bu meditasyon Simurg Metodu'ndan bir parçadır.
Simurg Metodu 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir "Yaşamda Ustalaşmak" programıdır. 90 günlük bir metot sayesinde, hergün 20 dakikalık bir görevle sindire sindire ilerlemeyi sağlayan kişisel dönüşüm disiplini sağlar.
Dr. Erkan Sarıyıldız'ın kendi sesinden kaydedilmiş program aynı zamanda canlı webinarlar ve e-mail üzerinden iletişim kurarak mekanlardan özgürleşerek dönüşümü desteklemeyi hedefler. Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?

Simurg Metodu'nun yaratıcısı Dr. Erkan Sarıyıldız'dan;

Simurg Metodu uzun senelerdir binlerce kişinin birebir ve grup olarak dönüşümlerine rehberlik ederken kullandığım sentezimin bütünleşmiş halidir.
Bu programı kullanmaya başladığında çok kısa sürede yaşamda ustalaşacak ve yeni bir sen olacaksın.

Bu projenin asıl amacı kişilerin mekanlardan özgürleşip tamamen kendi başına yapabileceği hale getirmekti ve bunu başarmanın sevincini yaşıyorum. Kişisel dönüşümün en önemli kısmı kişilerin bu sürece aktif katılımıdır. Bu yöntemi yaşamın içinde iken dinleyip hemen ardından uygulamaya geçilmesi değişimin hızının artmasına sebep oluyor. Evde, yatağında, kendini rahat hissettiğin herhangi bir yerde ihtiyacın olan tek şeyin kendi kararın ve kendine inancın olduğu bir sürece başlıyorsun. Bu süreç içinde etkileri ve başarını kontrol edebileceğin yer yaşamın.

Yaşamını bir oyun hamuru gibi yeniden şekillendirebileceğinin ve değişememenin tek kaynağının kendini durdurman olduğunu unutma.

Seni bu özenle hazırlanmış programı denemeye davet ediyorum.

Dr. Erkan Sarıyıldız