İşlem Yapılıyor
Anda Kalma Meditasyonu
Örnek:

Anda Kalma Meditasyonu

Yazar Dr. Erkan Sarıyıldız
Seslendiren Dr. Erkan Sarıyıldız
Yayınevi Puritas

Zaman zihni en zorlayan kavramlardan biri. Zaman dünyasal olarak yaratılmış bir algı. Şimdi’nin sırrını öğrenmek ve anda kalmak için bu meditasyon yardımcı olacaktır.

(Bu meditasyon binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

İlahi Alanla Bağlantı Meditasyonu:

Bizler ilahi olan ile maddesel olanın arasında köprü vazifesi görenleriz. Bizler bedenimiz aracılığıyla deneyimleyeniz. Zihin dünya gerçekliğinden başka gerçeklik olmadığını ve sadece beden olduğumuzu söyleyerek buradaki deneyim içinde kalmamızı sağlamak için vardır. Ama bizler zihnin ötesine geçebilmeyi öğrenenleriz, mutlak ve ilahi olana ulaşmaya gönüllü olanlarız. İlahi alanımızın rehberliği bütünü görmemizi sağlayacaktır. İlahi alanımız dünyadaki alanımızla beraber bizi bir bütün olarak tanımlar. Sezgilerimizi, rüyalarımızı göz ardı etmeden, içe dönerek bilgiye ulaşmak için ilahi alanla bağlantıya geçerek yaşamı farklı bir gözle değerlendirmeye ne dersin?

(Bu meditasyon binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

Duymadıklarınız

Bu meditasyon Simurg Metodu'ndan bir parçadır.
Simurg Metodu 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir "Yaşamda Ustalaşmak" programıdır. 90 günlük bir metot sayesinde, hergün 20 dakikalık bir görevle sindire sindire ilerlemeyi sağlayan kişisel dönüşüm disiplini sağlar.
Dr. Erkan Sarıyıldız'ın kendi sesinden kaydedilmiş program aynı zamanda canlı webinarlar ve e-mail üzerinden iletişim kurarak mekanlardan özgürleşerek dönüşümü desteklemeyi hedefler. Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?

Simurg Metodu'nun yaratıcısı Dr. Erkan Sarıyıldız'dan;

Simurg Metodu uzun senelerdir binlerce kişinin birebir ve grup olarak dönüşümlerine rehberlik ederken kullandığım sentezimin bütünleşmiş halidir.
Bu programı kullanmaya başladığında çok kısa sürede yaşamda ustalaşacak ve yeni bir sen olacaksın.

Bu projenin asıl amacı kişilerin mekanlardan özgürleşip tamamen kendi başına yapabileceği hale getirmekti ve bunu başarmanın sevincini yaşıyorum. Kişisel dönüşümün en önemli kısmı kişilerin bu sürece aktif katılımıdır. Bu yöntemi yaşamın içinde iken dinleyip hemen ardından uygulamaya geçilmesi değişimin hızının artmasına sebep oluyor. Evde, yatağında, kendini rahat hissettiğin herhangi bir yerde ihtiyacın olan tek şeyin kendi kararın ve kendine inancın olduğu bir sürece başlıyorsun. Bu süreç içinde etkileri ve başarını kontrol edebileceğin yer yaşamın.

Yaşamını bir oyun hamuru gibi yeniden şekillendirebileceğinin ve değişememenin tek kaynağının kendini durdurman olduğunu unutma.

Seni bu özenle hazırlanmış programı denemeye davet ediyorum.

Dr. Erkan Sarıyıldız