İşlem Yapılıyor
Zihin Oyunlarından Arınmak İçin 11 Meditasyon
Örnek:

Zihin Oyunlarından Arınmak İçin 11 Meditasyon

Yazar Dr. Erkan Sarıyıldız
Seslendiren Dr. Erkan Sarıyıldız
Yayınevi Puritas

Ruhunun şifalanması gereken hastalıklarıyla uğraşmak ister misiniz? Sağlıklılık alanında yürümene rağmen, yaşamını mahveden, atmak için uğraştığın yükleri tekrar üstüne yüklemeye sebep olanlardan bahsediyorum. Kendini tanıyan insan en güçlü insandır. Kendisiyle yüzleşebilen insan en cesur insandır. Elindekilerin değerini bilen en zengin insandır. Kendisinden soyunabilen insan en özgür insandır. Yaşam böyledir işte, herşey sende başlar sende biter ve herşey senden ötürüdür. Herşey senin içinde ceryan ediyor. Kendini öğrenmek, içini tanımak, kendini görmek, ve gördüklerini değiştirmek için on bir adet özgürleşme meditasyonu.

Salıverme Meditasyonu

Yargılama Hastalığından Özgürleşme Meditasyonu

Kişisel Algılamaktan Özgürleşme Meditasyonu

Başkalarından Özgürleşme Meditasyonu

Kurgulama Hastalığından Özgürleşme Meditasyonu

Güven Alanlarından Özgürleşme Meditasyonu

Beklentilerinden Özgürleşme Meditasyonu

Kontrol Etme Bağımlılığından Özgürleşme Meditasyonu

Mükemmeliyet Hastalığından Özgürleşme Meditasyonu

Erteleme Hastalığından Özgürleşme Meditasyonu

Yaşamdaki Güzellikleri Farketme Meditasyonu

(Bu meditasyonlar binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

Duymadıklarınız

Bu meditasyonlar Simurg Metodu'ndan bir parçadır.
Simurg Metodu 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir "Yaşamda Ustalaşmak" programıdır. 90 günlük bir metot sayesinde, hergün 20 dakikalık bir görevle sindire sindire ilerlemeyi sağlayan kişisel dönüşüm disiplini sağlar.
Dr. Erkan Sarıyıldız'ın kendi sesinden kaydedilmiş program aynı zamanda canlı webinarlar ve e-mail üzerinden iletişim kurarak mekanlardan özgürleşerek dönüşümü desteklemeyi hedefler. Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?


Simurg Metodu'nun yaratıcısı Dr. Erkan Sarıyıldız'dan;

Simurg Metodu uzun senelerdir binlerce kişinin birebir ve grup olarak dönüşümlerine rehberlik ederken kullandığım sentezimin bütünleşmiş halidir.
Bu programı kullanmaya başladığında çok kısa sürede yaşamda ustalaşacak ve yeni bir sen olacaksın.

Bu projenin asıl amacı kişilerin mekanlardan özgürleşip tamamen kendi başına yapabileceği hale getirmekti ve bunu başarmanın sevincini yaşıyorum. Kişisel dönüşümün en önemli kısmı kişilerin bu sürece aktif katılımıdır. Bu yöntemi yaşamın içinde iken dinleyip hemen ardından uygulamaya geçilmesi değişimin hızının artmasına sebep oluyor. Evde, yatağında, kendini rahat hissettiğin herhangi bir yerde ihtiyacın olan tek şeyin kendi kararın ve kendine inancın olduğu bir sürece başlıyorsun. Bu süreç içinde etkileri ve başarını kontrol edebileceğin yer yaşamın.

Yaşamını bir oyun hamuru gibi yeniden şekillendirebileceğinin ve değişememenin tek kaynağının kendini durdurman olduğunu unutma.

Seni bu özenle hazırlanmış programı denemeye davet ediyorum.

Dr. Erkan Sarıyıldız