İşlem Yapılıyor
Çakra Aktivasyonu
Örnek:

Çakra Aktivasyonu

Yazar Dr. Erkan Sarıyıldız
Seslendiren Dr. Erkan Sarıyıldız
Yayınevi Puritas

Enerji Beden ve Çakraların Aktivasyonu Programı hem bir tıp doktoru hem de kişisel dönüşüm çalışmaları konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olarak, bu iki alandaki tecrübelerimi aktardığım bir sentezdir. Bu programa bilim ve spiritüelliğin buluştuğu bir platform da diyebiliriz.

Bu program ile çakraların arındırılmasını amaçlıyoruz. Peki nedir bu çakralar? Önce size kısaca çakra ne demek, neye yarar, nasıl iyi çalışır, tıkanıklığı nelere sebep olur kısaca anlatayım.

Çakra Sanskritçe kaynaklı bir kelimedir ve Çark ya da Tekerlek anlamına gelir. Çakralara enerji merkezleri de diyebiliriz. Vücudumuzda yedi ana enerji merkezi vardır. Bu enerji merkezleri gözle görülemeyen güçlü elektrik alanlarıdır. Bu yedi enerji merkezinin her biri vücudumuzda hormon salgılaya bezlere denk gelirler ve bu bezlerin hormon üretimini uyarırlar.

İki bedenimiz olduğunu düşünün; fiziki bedenimiz ve enerji bedenimiz. Fiziki bedenimizdeki hormon salgılayan iç salgı bezleri enerji bedenimizdeki çakralara denk gelir.

Çakraların iyi çalışması kişinin hem zihin, hem ruh hem de beden olarak sağlıklı olmasını sağlar. Çakralardaki tıkanıklıklar ise tüm bu alanlara sağlık problemlerine sebep olur. Dürüst olalım, zihin ve ruh konusu zaten çoğu zaman göz ardı ettiğimiz, rahatsızlıklarını fark etmediğimiz alanlardır. Ancak fiziksel bir rahatsızlığımız olduğunda bunu hemen fark ederiz değil mi? İşte fiziksel rahatsızlıklarımızın da çakralarımızdaki tıkanıklıktan kaynaklandığını söylüyorum size.

Programda çakraları tek tek aktive ederek sağlıklı çalışır hale gelmelerini hedefliyoruz. Bu keyifli yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

(Meditasyonlar binaural kayıt ile oluşturulduğundan kulaklık ile dinlenmesi tavsiye olunur)

Duymadıklarınız

Bu meditasyonlar Simurg Metodu'ndan bir parçadır.
Simurg Metodu 50 adet konu anlatımı, 36 adet meditasyon ve çalışma kitabı olan bir "Yaşamda Ustalaşmak" programıdır. 90 günlük bir metot sayesinde, hergün 20 dakikalık bir görevle sindire sindire ilerlemeyi sağlayan kişisel dönüşüm disiplini sağlar.
Dr. Erkan Sarıyıldız'ın kendi sesinden kaydedilmiş program aynı zamanda canlı webinarlar ve e-mail üzerinden iletişim kurarak mekanlardan özgürleşerek dönüşümü desteklemeyi hedefler. Küllerinden yeniden doğanlar kervanına katılmaya hazır mısınız?


Simurg Metodu'nun yaratıcısı Dr. Erkan Sarıyıldız'dan;

Simurg Metodu uzun senelerdir binlerce kişinin birebir ve grup olarak dönüşümlerine rehberlik ederken kullandığım sentezimin bütünleşmiş halidir.
Bu programı kullanmaya başladığında çok kısa sürede yaşamda ustalaşacak ve yeni bir sen olacaksın.

Bu projenin asıl amacı kişilerin mekanlardan özgürleşip tamamen kendi başına yapabileceği hale getirmekti ve bunu başarmanın sevincini yaşıyorum. Kişisel dönüşümün en önemli kısmı kişilerin bu sürece aktif katılımıdır. Bu yöntemi yaşamın içinde iken dinleyip hemen ardından uygulamaya geçilmesi değişimin hızının artmasına sebep oluyor. Evde, yatağında, kendini rahat hissettiğin herhangi bir yerde ihtiyacın olan tek şeyin kendi kararın ve kendine inancın olduğu bir sürece başlıyorsun. Bu süreç içinde etkileri ve başarını kontrol edebileceğin yer yaşamın.

Yaşamını bir oyun hamuru gibi yeniden şekillendirebileceğinin ve değişememenin tek kaynağının kendini durdurman olduğunu unutma.

Seni bu özenle hazırlanmış programı denemeye davet ediyorum.

Dr. Erkan Sarıyıldız

ismet çopur
02.04.2017 00:00

Erkan hocam, ben psikoloji alanında uzmansınız sanıyordum :)

ismet çopur
02.04.2017 00:00

Sıradaki alacağım kitap bu : ) bir de tıp fakültesi öğrencisi olarak dahiliye doktoru nasıl olur da böyle bir yola girmiş onu da merak ediyorum. Hala hastanede çalışıyorsa hastalarına nasıl önerileri oluyor ? Merak ediyorum