İşlem Yapılıyor
Kürk Mantolu Madonna
Örnek:

Kürk Mantolu Madonna

Yazar Sabahattin Ali
Seslendiren Mert Fırat
Yayınevi YKY (Telif Hakkı: ONK Ajans)

"Her gün, daima öğleden sonra oraya gidiyor, koridorlardaki resimlere bakıyormuş gibi ağır ağır, fakat büyük bir sabırsızlıkla asıl hedefine varmak isteyen adımlarımı zorla zapt ederek geziniyor, rastgele gözüme çarpmış gibi önünde durduğum "Kürk Mantolu Madonna"yı seyre dalıyor, ta kapılar kapanıncaya kadar orada bekliyordum."

Kimi tutkular rehberimiz olur yaşam boyunca. Kollarıyla bizi sarar. Sorgulamadan peşlerinden gideriz ve hiç pişman olmayacağımızı biliriz. Yapıtlarında insanların görünmeyen yüzlerini ortaya çıkaran Sabahattin Ali, bu kitabında güçlü bir tutkunun resmini çiziyor. Düzenin sildiği kişiliklere, yaşamın uçuculuğuna ve aşkın olanaksızlığına dair, yanıtlanması zor sorular soruyor.

Duymadıklarınız

"Sabahattin Ali'nin ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna'yı seslenen kitap aracılığıyla seslendirmekten mutlu oldum. Defalarca okuduğum, üzerinde çalıştığım ve film hazırlığı aşamasında olduğum bu eseri seslendirme sürecinde, her bir karakterle yeniden yakınlaşma fırsatı buldum. Benim için çok değerli ve verimli bir çalışma oldu."

Mert Fırat

Kürk Mantolu Madonna'yı İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda seslendiren Mert Fırat ile her kayıt günü bizim için çok zevkliydi. Eminiz sizler de dinlerken aynı zevki alacaksınız.


Malike Aydoğdu Akyol
11.01.2018 00:00

Mert Fırat'tan dinlemek inanılmaz bir şey... Lütfen Mert Fırat daha fazla kitap okusun... Sesi, vurguları... Çok teşekkürler...

Yasemin Topuz
27.10.2017 00:00

Mert Fırat'tan dinlemek için alırım bu kitabı....

Pergün Okant
25.10.2017 00:00

Müthiş bir heyecanla dinledim... Sesinize ve zerafetinize teşekkür ederim Çok Sevgili Mert Fırat Bey...

Fevzi Celik
12.07.2017 00:00

ve mükemmel bir kitap için mükemmel bir yorum.

Hulya İnci
04.03.2017 00:00

Üç kere okumuştum bu muhteşem eseri. Mert Fırat'tan dinlemek de bambaşka bir boyut kattı. Mert Fırat daha fazla kştap okusun, lütfen..

Şükriye Öz
30.01.2017 00:00

Teşekkürler

Ali Erdogan
24.09.2016 00:00

Sabahattin Ali, kurgusu, insanı süreklemesi Dan Brown'ı hatırlatıyor. Hikaye gerçekten insanı etkiler cinsten bu arada seslendiren Mert Fırat da gerçekten çok başarılı. Kitabı okumaktan ziyade radyo tiyatrosu tadında seslendirmiş. Herkese tavsiye ederim.

aslı gülşen
25.07.2016 00:00

Merhabalar Ben görme engelli bir okuyucunuzum. Öncelikle bu siteyi yapılandıran ve bu sitede emek veren herkese minnettarlığımı ve teşekkürlerimi bir borç bilirim. Görme engelim nedeniyle, bir kitabı elime alıp okumak; onun büyüleyici kokusunu koklayarak yazarla birlikte yolculuk yapmak benim için imkânsızdı. Ancak ki teknoloji gelişip kitapların seslendirilme imkânı oluncaya dek. Görme engelliler için hazırlanmış bir çok sesli kitap evi bulunmakta ve bunlardan da yararlanmaktayım. Tabi ki bu şekilde kitapların hepsini okumak çok zor olsa da bugüne dek hiç kitap okuyamamış biri olarak benim için inanılmaz bir fırsat. Kitapların büyülü dünyasıyla tanışmak çok büyük bir zevk benim için. Özellikle bu yolculukta kitabı seslendiren kişinin kitabın büyüsünü bozmadan, kitabın aslına uygun şekilde seslendirmesi benim kitabı okuma isteğimi doğrudan etkileyen bir unsur. İşte tüm bu sebeplerden dolayı bu site ve burada seslendirme yapan herkes benim için büyük değer kazandı. Özellikle bu kitap ve seslendiren Sayın Mert FIRAT. Başlangıçta bu kitabın isminden Acaba dedirten bir iç ses beni yoklasa da kitabın yazarı Sayın Sabahattin ALİ ve seslendiren kişinin Mert FIRAT oluşu beni bu kitaba çeken en önemli sebepti. Bir de bu kitabı bana sevgili kuzenimin hediye etmiş olması da cabası. Sevgili Mert FIRAT Bu kitaptaki yolculuğumda bana o güzel sesiniz ve yorumunuzla eşlik ettiğiniz için; Bu kitaptan bu denli etkilenmeme neden olduğunuz ve böylesi güzel bir romanı hayatıma dahil ederken bana yardımcı olduğunuz için çok ama çok TEŞEKKÜRLER. Aslı GÜLŞEN

AysenDerin
15.06.2016 00:00

Harikulde..

SADIK KUZU
13.06.2016 00:00

Yenice dinledim&okudum. Mert Fırat harika yorumlamış, tebrik ediyorum. https://www.instagram.com/p/BGHEqyiy-XP/?taken-by=sadikkuzu Çok üzgünüm.. Hem kahramanlarına bu kitabın, hem de yazarına...