İşlem Yapılıyor
Ev Yapımı Bir Paraşüt
Örnek:

Ev Yapımı Bir Paraşüt

Yazar Berrak Yurdakul
Seslendiren Sevinç Erbulak
Yayınevi Okuyan Us

-Mutsuzum

-Kaygılıyım

-Kıskanıyorum

-Öfkeliyim

-Yapamıyorum

-Değişemiyorum

-Zihnimi Susturamıyorum

En az iki maddeye tik atıyorsanız bu kitabı alın ve yedi günlük yolculuğunuza hazırlanın. Belki de hayatınızın en anlamlı yedi gününü yaşayacaksınız.

Bilge Mama Nono, Ev Yapımı Bir Paraşüt'te tıpkı size benzeyen birinin elinden tutuyor ve ona sizin de çok şaşıracağınız şeyler anlatıyor.

Zihniniz sizi yönetiyor ve bunun farkında bile değilsiniz. Aslında düşündüklerinizi düşünmüyor, inandıklarınıza inanmıyorsunuz. Yalnızca çokbilmiş bir gevezenin esirisiniz. Korkularınız, kaygılarınız, yetersizlik ve tatminsizlik hissinizin sebebi bu. Nasıl olduğunu öğrenmek ister misiniz? Mama Nono'nun yedi dersiyle, zihninizin yıkıcı hakimiyetinden kurtulabilirsiniz.

Duymadıklarınız

Berrak Yurdakul'un Ev Yapımı Bir Paraşüt kitabını Seslenen Kitap stüdyosunda Sevinç Erbulak seslendirdi. Kayıtlar Kasım ve Aralık 2015'te tamamlandı.

Sevinç Erbulak Hakkında

Tiyatrocu bir anne (Füsun Erbulak) ve babanın (Altan Erbulak) kızıdır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Televizyon dizileri ve sinema filmlerinde de oynamaktadır. 17. Afife Tiyatro Ödülleri’nde jüri üyeliği yapmıştır.Ablası Ayşe Erbulak, Dağhan Külegeç ve Özden Özgürdal ile birlikte eylül 2014’te Erbulak Evi’ni kurdular. Erbulak Evi, 2014 yılı Ekim ayından itibaren oyunculuk, yazarlık, çizerlik alanlarında eğitim verecek. Erbulak Evi kurucu eğitmenlerinden olan Sevinç Erbulak oyunculuk alanında görev almaktadır.
Avni Dilligil Ödülleri : Gençlik Ödülü: En İyi Kadın Oyuncu Ödülü – Kelebekler Özgürdür (1998). 7. Afife Tiyatro Ödülleri : Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Kadın Oyuncusu -Meraki (2003) 13. Afife Tiyatro Ödülleri : Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal Ya Da Komedi Kadın Oyuncusu – Tekrar Çal, Sam ve İstanbul Efendisi – (2009) 9. Lions Ödülleri : Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu – Tekrar Çal, Sam – 2009 43. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Performansı (Prensesin Uykusu) 16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri – Komedi ya da Müzikal dalında Yılın En İyi Kadın Oyuncusu (Prensesin Uykusu)15. Afife Tiyatro Ödülleri – Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal Ya Da Komedi Kadın Oyuncusu – Şark Dişçisi -( 2012)

Soley Kurt
06.04.2018 00:00

Bir kişisel gelişim ve farkındalık romanı ancak bu kadar sevimli ve çekici olabilirdi. Sevinç Erbulak' ın seslendirmesi de çok uyumlu ve başarılı olmuş.