İşlem Yapılıyor
Sonun Geldi Sevgilim
Örnek:

Sonun Geldi Sevgilim

Yazar Tuna Kiremitçi
Seslendiren Ömer Karasu
Yayınevi April

Su gibi aktığına bakmayın, ateş gibi yakan bir roman

Hayalini bile kuramayacağın güzellikte bir kadınla evleniyorsun. Çok geçmeden bütün ülkeye rezil rüsva oluyorsun. Herkes kendinden emin: Tek suçlu sensin! Annen, baban, ablaların... Bakkal, komşu, arkadaşların... Hatta Polis! Haklı ya da haksız olman mühim değil, Türkiye'nin seni affetmeye hiç niyeti yok! Tek şansın var: Unutulmak! Yapılan araştırmalara göre ihtiyacın olan yalnızca 17 gün. Yoksa 22 miydi?

Sonun Geldi Sevgilim'i Ömer Karasu'nun sesinden dinleyebilirsiniz.

Duymadıklarınız

Devrim lanetli bir medyatik. Şehrin kenarlarında yalnız bir hayat sürüyor. Gezegendeki en şanssız erkek olduğuna inanıyor.

Bir gün son kararını veriyor: Yeter!

Tam intihar edecekken, evinde televizyon olmayan son güzel kadına rastlayıp âşık olacak. Kaçtığı kameralara mafyanın kurşunları da eklenecek böylece. Gerçek belalarla tanışma fırsatını bu sayede yakalayacak Devrim. Bakalım fırsatı değerlendirebilecek mi?
Ömer Karasu

1987 yılında İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun oldu. Okul yıllarında İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Doğaçlama ve Rol Eğitmenliği yaptı.  Aynı zamanda İzmir Kültür Merkezi Oyuncuları tiyatro topluluğunda Genel Sanat Yönetmenliği görevini üstlendi. Yazdığı oyunlar, özel ve belediye tiyatrolarında sergilendi. Yine benzer kurumlarda yönetmenlik tecrübeleri edindi. 2013 yılında yerleştiği İstanbul’da Akut Arama Kurtarma Deneği Tiyatro Topluluğunda deprem ve depremden korunma konulu bir çocuk oyununda görev aldı. 2014-2015 yıllarında Zorlu Çocuk Tiyatrosu ekibine dahil oldu. Bunların yanında birkaç farklı dizi ve sinema filminde oyuncu olarak görev aldı. Halen İstanbul’da ikamet etmekte.

nalan bayindir
26.12.2016 00:00

Cok güzel olmus. Tesekkürler.