İşlem Yapılıyor
Aşk'a Nefes
Örnek:

Aşk'a Nefes

Yazar Koray Arham Mincinozlu
Seslendiren Koray Arham Mincinozlu
Yayınevi Puritas

Aşk'a Nefes, Koray Mincinozlu ile nefes, meditasyon ve şifa inisiasyonu.

Duymadıklarınız

AŞK’a NEFES     

AŞK...  Bir kayıp cennet gibi... Hep bir gün ulaşılacakmış gibi... Her türlü arayışa, denemeye rağmen bir türlü ulaşılamayan... Tam yakaladığımızı sandığımızda kaçan... Ne olduğunu sezdiğimiz, bir yerlerden hatırladığımız ama bilemediğimiz, bulamadığımız  AŞK… Ve artık onun yokluğunda,  bıkkın, yorgun, küsmüş, enerjisiz, yaratıcılıktan uzak, robotlaşmış halimiz.

Tat alamayan, her şeyden sıkılan  METROPOL BEZGİNLERİ...  Bu donukluğu üzerinizden atıp , yeniden taze bir başlangıçla Aşk’ a giden yolu deneyimlemek  istiyorsanız  bu nefes, meditasyon ve şifa inisiasyonu tam size göre.


Rahat  kıyafetle ve boş mide ile...


Koray Arham Mincinozlu

Milli Takımlar ve Galatasaray A Erkek takımı basketbol koçluğu yapmış olan Türk basketbolunun pek çok önemli ismini yetiştirmiş başarılı bir basketbol koçu.

Aynı zamanda 30 yıldır meditasyon yapıyor ve yaptırıyor. Başta Hindistan, Pune olmak üzere Avrupa ve Amerika’daki çeşitli OSHO Merkezleri’nde eğitimini aldığı “Primal Therapy”, “Diomand Breath”, “Tantra : Love and Ecstasy” tekniklerini kişiye ve durumuna özel çalışmalarda kullanarak insanlara yardım ediyor.