İşlem Yapılıyor
Kadın Olmak
Örnek:

Kadın Olmak

Yazar Hande Akın
Seslendiren Hande Akın

"Bilmiyorum nasıl bir kadınım ben. Kadın mıyım ben?

Kadın olarak nitelenmek ayıp değil mi?

Kızım ben! Kız mıyım? Genç bir kız mıyım?

Genç bir kadın mıyım? Kimim ben?

Neyim ben?

Kadın Olmak kitabı ile tüm kadınların ve erkeklerin içindeki eril ve dişil enerjinin dengelenmesine, kadın-erkek ilişkilerinin şifalanmasına niyet ediyorum.

Her kadın içindeki küçük kızla buluşsun...

Kadın olmaktan mutlu ve memnun olsun... Kadın bedeninde olmayı sevsin... Yaşamını sınırlandıran tüm duygu, korku ve inançlardan özgürleşsin... İhtiyaç duyulan sadece yüzleşme cesareti, değişim kararlılığı ve yük yaratan her türlü duygudan özgürleşme isteğidir. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeniden İNSAN olmak KADIN Olmak

AŞK Olmak.

Ve de öyledir…

İletişim ve İlişki Uzmanı Hande Akın, tüm kadınları kendilerini tam olduğu gibi derinden ve tamamen sevmeye ve kabul etmeye, kurban rolü yerine kahraman rolü oynamaya davet ediyor.

Hadi gelin kendi değerimizi kendimizin bilmesine ve önce kendimizi ardından tüm kadınları şifalandırmaya niyet edelim. Bu niyeti en güzelinden gerçekleştirelim.

Duymadıklarınız

Yaşadığımız toplumda; kadın olmak, kız olmak, erkek olmak, adam olmakla ilgili o kadar çok kültürel şartlanmamız var ki…
Kadınların olduğu kadar erkeklerin de ellerinden düşürmeden okuyacakları kitap KADIN OLMAK! Neden derseniz?
Çünkü bir kız çocuğunun, kadınlığını ve özellikle erkeklerle olan ilişkilerini şekillendiren bir erkek; babaları… Kızı olan babalara önemle duyurulur.
Ayrıca; her erkeği doğuran, büyüten, besleyen bir kadın. Ve her erkek kendini şekillendiren kadından mutlaka bir iz taşır. İzleri ve hayatınızdaki kadınları bambaşka bir gözle görmek için keyifle okumanızı diliyorum.