İşlem Yapılıyor
Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya
Örnek:

Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya

Yazar Salih Seçkin Sevinç
Seslendiren Tevfik Fikret Kocamaz
Yayınevi Optimist Kitap

Geleneksel medya miadını doldurdu mu?

Teknoloji geliştikçe pazarlama alanları ve stratejileri de değişiyor. At arabasının üzerinde satış yapmaya çalışan çığırtkanlardan parmaklarının ucuyla tüm dünyaya ulaşabilen satış uzmanlarına dönüştük. Yoksa dönüşemedik mi?

Bu kitabı dinlediğinizde:

Ürün ya da markanız için en doğru sosyal medya stratejisini geliştirmek için ihtiyacınız olan tüyoları,

Hangi sosyal medya aracında nasıl adımlar atmanız gerektiğini,

İyi belirlenmiş ve doğru uygulanmış strateji örneklerini,

Mobil uygulamaların bugün geldiği son noktayı,

Ve son yılların en çok kafa karıştıran sorusunun yanıtını bulacaksınız.

Duymadıklarınız

Salih Seçkin Sevinç

İşletme Fakültesi mezunu. Pazarlama sever. 2002-2003 yılları arasında New York'da yaşadı ve İstanbul'a geri döndü. Uluslararası bir taşımacılık firmasında müşteri hizmetlerine bağlı neredeyse bütün departmanlarında çalıştı. (Frontline, After Sales, Executive Desk) Problem çözmeyi sevdi. Her gün birbirinin aynı görünmeye başladığında istifa etti.

2009 yılında bir Gaziantep gezisi sonrası Harbiyiyorum.com‘u kurdu. Harbiyiyorum bugün Türkiye’nin önde gelen yeme-içme kültürü sitesidir.Tevfik Fikret Kocamaz

İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirdi.

Radyo programlarına 1995'te dönemin ilk özel radyolarından Metropol FM'de başladı. Radyo programlarının yanında 2000 - 2010 yılları arasında çeşitli gruplarda ve mekanlarda solistlik yaptı, akustik ve bas gitar çaldı. 2010-2013 yılları arasında internet radyoculuğuna odaklanan bir prodüksiyon şirketi yönetti. Aynı dönemden bu güne bir çok farklı markanın sesi oldu.

Metropol Fm, Radyo Female, Joy Fm, Power XL, Power Fm ve Radyo D'nin ardından, 2007'den bu yana Pal Fm ve Pal Station'da programlarına devam ediyor. Müzik ağırlıklı, dinamik programlarıyla tanınıyor.

Hayvanlarla vakit geçirmek, yeni teknolojileri ve bilimsel yayınları takip etmek en büyük tutkuları arasında.