İşlem Yapılıyor
Lüsyen
Örnek:

Lüsyen

Yazar Can Dündar
Seslendiren Can Dündar
Semih Sergen
Tuba Ünsal
Yayınevi Can Yayınları

Atatürk, dans etti Lüsyen'le... Tevfik Fikret ona edebiyat dersi verdi. İnönü, evlerinde satranç oynadı. Nazım Hikmet, sofralarında yemek yedi. Kimler yok ki, bu belgesel romanın sayfaları arasında: Mehmet Akif'ten Victor Hugo'ya, Damat Ferid'den Oscar Wilde'a, Yahya Kemal'den Hindenburg'a, Necip Fazıl'dan, Karındeşen Jack'e, Abdülmecid'ten Namık Kemal'e, Sultan Reşad'dan Talat Paşa'ya geçen asrın en ünlü portreleri... Ve onların arasında bir çağ yangınının tam ortasında yaşanmış inanılmaz bir aşk hikâyesi...

Duymadıklarınız

Lüsyen'in kayıt serüveni 4 Ocak 2014 Cumartesi günü İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda başladı. Can Dündar Ocak ayı içinde yoğun temposundan çalabildiği tüm sabahlarını bizlerle stüdyoda geçirdi. Her sabah Can Dündar ile Seslenen Kitap stüdyosunda buluşmak ve günlük 1.5 saatlik rutinimizi tamamlamak bizim için hem büyük bir ayrıcalık hem de zevkti.

Semih Sergen Abdulhak Hamit Tarhan'ı seslendirdiTuba Ünsal Lüsyen'i seslendirdi

Kitapta Abdulhak Hamid Tarhan'ı duayen tiyatrocu, yönetmen ve şair Semih Sergen seslendirdi. Anakara'da Studiomix'te tamamlanan kayıtlar süresince Semih Sergen'in muhteşem performansına tanıklık etme fırsatına sahip olduk.


Tüm bunların üzerine, Lüsyen'e ünlü oyuncu Tuba Ünsal sesini verince, kayıt süreci biz Seslenen Kitap ekibi için hem inanılmaz bir deneyim hem de işitsel bir şölen haline geldi.


Can Dündar anlatıyor, Semih Sergen ve Tuba Ünsal bizlere Hamid ve Lüsyen'in büyük aşklarını, acılarını, mutluluklarını ve ayrılıklarını yaşatıyor.

Soluksuz dinleyeceğiniz, keyfine doyulmaz bir eser sizi bekliyor. Önce yukarıdaki örnek bölümü dinleyin, eminiz kitabın tamamını dinlemek isteyeceksiniz.Cemile Torun
03.12.2015 00:00

Semih Sergen Can Dündar, sesine ve emeğine hayran olduğum iki insan, Tuğba Ünsal hoş bir renk katmış, yıllar öncesine gittim ve kendimi radyo tiyatrosu dinler gibi hissettim, ömrünüze ve emeğinize sağlık, diliyorum ki; Can Dündar ve Erdem Gül bir an önce aramıza dönmeli

Hayriye
01.07.2015 00:00

Sevgili Can Dündar`in Bu kitabini kendi sesinden dinlemek cok keyifliydi. Cok beyendim . Emegi gecen herkese tesekkürler.

Erdal YILMAZ
28.04.2015 00:00

Çok beğendim. Yürüyüş yaparken dinledim. Yaklaşık 50 km yürüyerek tamamladım. Seslendirme harika.

gamze ergene
25.03.2015 00:00

harika, harika.. Can Dündar'ın eline, emeğine, sesine sağlık..

hilal mutlu
22.03.2015 00:00

Can Dündar'ın sesi enfes.. Yine kendini belli ediyor. Semih Sergen'in sesi gayet güzel fakat farklı bir Hamit Tarhan sesi duymak isterdim. Aynı şekilde Tuba Ünsal da Lüsyen'e gitmemiş.. Daha farklı sesler beklerdim çünkü şahane bir kitap.. Diyecek söz yok.

Bayram YALIN
24.09.2014 00:00

Denem kismini dinledigimde Can Dundar ve Semih Ergen seslendirmesinin gayet guzel yakistigini hissediyorsunuz ancak Sn Unsal'in seslendirmesi biraz kulak tirmalayici olmus.

kubik
21.08.2014 00:00

Kitap çok güzel zaten...Can Dündar'ın sesiyle devleşmiş, efsane olmuş... Tuba Ünsal'ın bölümler arasında ses tonunda çok farklılıklar var. Bu farklılıklar duygulardan yada olaylardan kaynaklanmıyor. En başta nasıl okuduğunu unutup sürekli ses tonu değiştirmiş gibi. Semih Sergen'in sesi çok güzel, tartışılmaz. Başka bir kitapta başka bir karaktere yakışır elbet, ancak bu kitap için duyan herkese itici geldi ne yazık ki.