İşlem Yapılıyor
Azla Mutlu Olmak
Örnek:

Azla Mutlu Olmak

Yazar Francine Jay (Çev: Atilla Erol)
Seslendiren Tamar Zeynep Aşkar
Yayınevi Aganta

Etrafımızdaki her şey, daha fazlasına sahip olduğumuzda daha mutlu olacağımızı söylüyor. Modern çağ bizi reklam ve pazarlamaya boğmayı sürdürüyor. Ve hepimiz şu hayattan ne beklediğimizi araştırıyor, kitaplar okuyor ve mutlu olacağımız o günü bekliyoruz.

Peki daha çok satın alarak kim olmayı istiyoruz? Kim olmak bizi mutlu edecek?

Bütün dünyada büyük ilgi gören sade ve minimalist yaşamın öncüsü Francine Jay, Azla Mutlu Olmak'ta eşyalarımızla ilişkimizi yeniden tanımlarken evimizi kalabalıktan arındırmak için pratik yollar sunuyor. Sade bir yaşamın insanı nasıl özgürleştireceğini anlatarak. Önce kendinize, sonra dünyaya büyük bir iyilik yapın. Azla mutlu olun.

Azla Mutlu Olmak'ı Tamar Zeynep Aşkar'ın seslendirmesiyle dinleyebilirsiniz.

Duymadıklarınız

Francine Jay

Bayan Minimalist olarak da bilinen Francine Jay, daha azla yaşamak üstüne www.missminimalist.com’da yazıyor. Sitesinde önerilerde bulunuyor, deneyimlerini paylaşıyor ve minimalist yaşamın mutluluğunu birbirine benzer ruhlardan oluşan hayat dolu bir toplulukla tartışıyor. Önerileri CNN ve BBC kanallarında, Today, The Chicago Tribune, The Guardian, The Financial Times, Forbes, The Huffington Post, Dr. Oz The Good Life gibi gazetelerde hızla yayılırken basit ve etkili STREAMLINE yöntemiyle yüz binlerce insanın evlerini arındırmalarına ve yaşamlarını adeleştirmelerine
yardımcı oldu.

Portland, Oregon’da yaşıyor.


Tamar Zeynep Aşkar

2003 yılında Stüdio Oyuncuları'nda Şahika Tekand yönetiminde tiyatro eğitimine başladı ve 2010 yılına kadar Studio Oyuncuları oyuncusu olarak yurt dışında bir çok Tiyatro Festivallerine katıldı
2010 yılında Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi ana dalından ve Fotoğraf ve Video yan dalından mezun oldu.
Bu güne dek bir çok sinema filmi, televizyon dizisi ve tiyatro oyununda rol aldı.