İşlem Yapılıyor
Fabrika Ayarlarına Dön
Örnek:

Fabrika Ayarlarına Dön

Yazar Yüce Zerey
Seslendiren Sercan Gidişoğlu
Yayınevi Doğan Kitap

Excel hücrelerine hapsolmuş, benliğini iş tanımlarına gömmüş, hüzünlerini to-do'larına meze etmiş tüm profesyonellere ithaf edilmiştir...

Yüce Zerey'in Fabrika Ayarlarına Dön kitabını Sercan Gidişoğlu'nun seslendirmesiyle dinleyebilirsiniz.

Duymadıklarınız

Yüce Zerey Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat (MA) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde pazarlama ve iş geliştirme müdürlükleri yaptı. Ülker grup şirketlerine ve grup dışı şirketlere yurt içi / yurtdışında pazarlama kapsamında yapılan çeşitli projelerin başında yer aldı.

Ülker’den sonra kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etme kararı olan Yüce Zerey, Türk Hava Yolları’nda eTicaret ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Görevi esnasında, Türk Hava Yolları’nın e-ticaret, interaktif pazarlama faaliyetlerinden ve  global marka yönetiminden sorumlu idi.

Halen The Coca-Cola Company Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin İnteraktif Pazarlama Grup Müdürü olarak profesyonel yaşamına devam eden Yüce Zerey, kurumun bölgede yer alan bütün markalarının interaktif pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.

Mevcut pazarlama kariyerine ek olarak 15 senedir Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta ve “Pazarlama Yönetimi, İnteraktif Pazarlama” derslerini vermektedir.

Akademik paylaşımlara ek olarak, Radikal Gazetesinde ve CNN Türk bünyesinde haftalık olarak köşe yazıları yazmakta olup Doğan Yayınlarından 2014 yılında çıkan The Profesyonel, 2016 yılında çıkan Fabrika Ayarlarına Dön adlı kitapların yazarıdır.


Sercan Gidişoğlu

37 yaşında olan sanatçı 31 yıldır seslendirme yapmaktadır. Seslendirme hayatına 1985 yılında TRT Ankara Televizyonu’nda başlamış ve ardından TRT İstanbul Televizyonu, NTV, Digitürk, İmaj Stüdyoları, Melodika gibi televizyonlar ve prestijli stüdyolarda devam etmiştir. Bu süre içerisinde özellikle çocuk ve genç pek çok ünlü oyuncuya sesini vermiş ve binlerce film, yerli-yabancı dizi, çizgi film, sinema filmi ve yüzlerce reklam filmi seslendirmiştir.

Seslendirmenin yanı sıra 25 yıla yakın süredir profesyonel olarak oyunculuk ve tiyatro yapan Sercan Gidişoğlu, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler doktorası yapmaktadır. Gidişoğlu ayrıca Yapı Kredi Afife Jale Tiyatro ödülleri jüri üyeliği ve Oyuncular Sendikası Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.