İşlem Yapılıyor
Platin Kasım 2016
Örnek:

Platin Kasım 2016

Yazar Platin
Seslendiren Tolga Korkut
Yayınevi T Medya

Seslenen Kitap'a üye olun ve Kasım 2016 Platin sesli dergisini uygulamanın içinde göreceksiniz. Tek yapmanız gereken sesli dergiyi cihazınıza indirmek ve dinlemeye başlamak.

Kasım 2016 Platin sesli dergisinde sizler için seçilen 7 makale bulunuyor. Keyifli dinlemeler!

Duymadıklarınız

EDİTÖR

2017’ye Geri sayım Başladı

Platin kasım ayı sayısını yoğun bir ekonomik ve siyasi gündem içerisinde; okuyucularımıza 2017 yılına yönelik farklı bakış açıları kazandırma hedefiyle oluşturduğumuz konu başlıklarıyla hazırladık.

Bu ay kapak konuğumuz, önümüzdeki dönem içerisinde uluslararası arenada ses getirecek projelere hazırlanan Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten… Modern çağın koşulları ile gelişen lüks kavramını sadece özel yaşamla sınırlı bırakmadan, prestijli karma projeler geliştirerek iş dünyasıyla da buluşturduklarını belirten Ferko’nun ikinci kuşak genç ve başarılı temsilcisi Gökçe Meriçten, 2023 vizyonları doğrultusunda kaliteden ödün vermeden sektöre öncülük eden projeler inşa edeceklerinin altını çiziyor. Orta vadede ise uzun süredir planlamasını yaptıkları ve dünyaca ünlü bir marka ile taçlandıracakları iki ayrı konut projesine hazırlandıklarını söyleyen Meriçten’e göre bu projeler sadece İstanbul’da değil, uluslararası arenada da çok ses getirecek.

Abdi İbrahim İlaç, yurt dışındaki ilk tesis yatırımını Kazakistan’da gerçekleştirdi. 60 milyon dolarlık yatırımla Kazakistan Almaty’de üretime başlayan Abdi İbrahim Global Pharm tesislerini geçtiğimiz ay ziyaret etme şansı yakaladık. Üretim tesislerinin tanıtımına katılan Abdi İbrahim İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, sorularımızı cevaplandırırken; “2020 vizyonumuzda 1 milyar dolar ciroya ulaşarak dünyadaki ilk 100 ilaç firmasından biri olma hedefi var. Kazakistan’ın ardından şimdi de Cezayir’de yeni yatırımımızın heyecanını yaşıyoruz. Cezayir’de 50 milyon dolar tutarla hayata geçirdiğimiz tesisimizde ise üretim 2017 yılında başlayacak” dedi...

Ekim ayının en önemli etkinliklerinden biri de Bodrum ve Türkiye turizmi için son derece önemli olan, Era Bodrum Yelken Kulübü çatısı altında düzenlenen 28’inci The Bodrum Cup Uluslararası Deniz Festivali ve Regatta oldu… Platin Dergisi olarak yarışları izlemek ve büyük ödüllerden birini vermek üzere biz de Bodrum’daydık. Platin Dergisi Yayın Yönetmeni olarak Leros-Yalıkavak arası Palmarina Bodrum Etabı genel klasman sıralamasında ikinci olan Jasmin I’e ödülünü verme şansı ve onuru bana aitti. Bu zorlu yarışa katılan tüm ekipleri gönülden kutluyor; The Bodrum Cup Onursal Başkanı ve Era Yelken Kulübü Yöneticisi Erman Aras’a, The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal’a ve etkinliğe iletişim desteği veren Beze Group’a nazik davetleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Aralık ayında buluşmak dileğiyle,

OYA YALIMAN