İşlem Yapılıyor
Unutma Beni
Örnek:

Unutma Beni

Yazar Aslı Eti
Seslendiren Sevinç Erbulak
Yayınevi Kırmızı Kedi

Buzul dağlarının çevrelediği, pınarların kaynadığı, puslu göğün altına gizlenmiş masalsı bir köyde yaşıyor İda. Ve dünyası, bir kar lalesinin peşine düşüp inanılmaz bir yolculuğa çıkmasıyla beklenmedik şekilde değişiyor.

Dünyanın iyilik ve güzellik dolu olduğunu anımsatan Unutma Beni, bir kahramanlık öyküsü değil. Hem parçası olduğumuz dünyayı hem de içimizdeki iyiliği sonsuza dek korumayı; yıkmak yerine yapmayı, bozmak yerine iyileştirmeyi ve sevmeyi öğüt veren, bu basit gerçeği asla unutmamamızı fısıldayan bir masal.

"Unutma," diye üsteledi lale, usulca. "Hayal etmezsen eğer, hiçbir şey olmaz... Unutma."

Unutma Beni'yi Sevinç Erbulak'ın seslendirmesiyle dinleyebilirsiniz.

Duymadıklarınız

Aslı Eti

1978'te İstanbul’da doğdu.

Ortaokul ve liseyi Robert Kolej’de okudu. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdi.

2000-2012 yılları arasında reklam sektörünün çok uluslu ajanslarından Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ve Publicis Yorum’da marka yöneticisi, marka stratejisti ve reklam yazarı olarak çalıştı. Sürekli okuyor, yazıyor, üretiyor. Öyküleri çeşitli edebiyat dergilerinde yayınlanıyor.


Sevinç Erbulak:

Tiyatrocu bir anne (Füsun Erbulak) ve babanın (Altan Erbulak) kızıdır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Televizyon dizileri ve sinema filmlerinde de oynamaktadır. 17. Afife Tiyatro Ödülleri’nde jüri üyeliği yapmıştır.Ablası Ayşe Erbulak, Dağhan Külegeç ve Özden Özgürdal ile birlikte eylül 2014’te Erbulak Evi’ni kurdular. Erbulak Evi, 2014 yılı Ekim ayından itibaren oyunculuk, yazarlık, çizerlik alanlarında eğitim verecek. Erbulak Evi kurucu eğitmenlerinden olan Sevinç Erbulak oyunculuk alanında görev almaktadır.
Avni Dilligil Ödülleri : Gençlik Ödülü: En İyi Kadın Oyuncu Ödülü – Kelebekler Özgürdür (1998). 7. Afife Tiyatro Ödülleri : Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal ya da Komedi Kadın Oyuncusu -Meraki (2003) 13. Afife Tiyatro Ödülleri : Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal Ya Da Komedi Kadın Oyuncusu – Tekrar Çal, Sam ve İstanbul Efendisi – (2009) 9. Lions Ödülleri : Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu – Tekrar Çal, Sam – 2009 43. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri Cahide Sonku En İyi Kadın Oyuncu Performansı (Prensesin Uykusu) 16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri – Komedi ya da Müzikal dalında Yılın En İyi Kadın Oyuncusu (Prensesin Uykusu) 15. Afife Tiyatro Ödülleri – Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Müzikal Ya Da Komedi Kadın Oyuncusu – Şark Dişçisi - (2012)