İşlem Yapılıyor
Herkes Kendi Hayatının Kahramanı
Örnek:

Herkes Kendi Hayatının Kahramanı

Yazar Gülcan Özer
Seslendiren Deniz Arcak
Yayınevi Doğan Kitap

"Gücünüz yeterse kendi ruhunuzla tanışın, ahbaplığın zevkine varın, kendinize samimi olmanın hafifliğini yaşayın, yetmiyorsa bu mecralardan uzak durun."

Psikiyatrist Dr. Gülcan Özer, hayata dair biriktirdiklerini, dileklerini, arkanıza bakmadan kaçın dediklerini, hayatın, kararların ve kederlerin insana ait ve biricik olduğunu, doğru yaşamın bir kuralı olmadığını, insanın kendisiyle, geçmişiyle ve muhtemel geleceğiyle baş edebilmesinin önkoşulunun kendisini, geçmişini ve muhtemel geleceğini iyisiyle kötüsüyle doğru okumaktan geçtiğini anlatıyor.

Gülcan Özer, ikili ilişkilere dayandırdığı bu ilk kitabı Herkes Kendi Hayatının Kahramanı'nda, "Aşk nedir, iyi midir kötü müdür, biter mi, ilk aşk en şahanesi midir, aşkın gözü kör mü, illa âşık olunmalı mı?" sorularıyla başlıyor sözlerine.

Onun kelamıyla söyleyelim:

"İstediğinizi alın, istemediğinizi bırakın..."

Herkes Kendi Hayatının Kahramanı'nı Deniz Arcak'ın seslendirmesiyle dinleyebilirsiniz.

Duymadıklarınız

Dr. Gülcan Özer

1990 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 1998 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinden Psikiyatri uzmanlığını almıştır. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda çalışmış, çeşitli klinik çalışmalara ve eğitimlere katılmıştır.


Herkes Kendi Hayatının Kahramanı'nı ünlü şarkıcı Deniz Arcak İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda seslendirdi.