İşlem Yapılıyor
Yönetim 2.0
Örnek:

Yönetim 2.0

Yazar Harvard Business Review (Çev: Melis İnan)
Seslendiren Emre Mutluay
Yayınevi Optimist Kitap

Harvard Business Review'in uzmanlarından kendinizi, ekibinizi ve işinizi nasıl yöneteceğinize dair hızlı ve pratik tavsiyeler.

Yönetim 2.0 üç ana başlıktan oluşuyor; Kendinizi Yönetin, Ekibinizi Yönetin ve İşinizi Yönetin. Her 3 ana başlık altındaki tavsiyeler 50'şer adet alt başlıkla veriliyor. Yönetim 2.0, hem kendilerini hem de şirketlerini geliştirmek isteyen yöneticiler için ilham kaynağı.

Yönetim 2.0'ı Keynote konuşmacısı, Yönetim ve Gelişim Danışmanı Emre Mutluay'ın seslendirmesiyle dinleyebilirisiniz.

Duymadıklarınız

Marmara Üniversitesi İşletme - Pazarlama Bölümü mezunu olan Emre Mutluay, iş hayatına 1983-1985 yılları arasında Enka holding / Çimtaş'da Pazarlama Uzmanı olarak başlamıştır.

1987- 1998 yılları arasında çokuluslu iki pazarlama iletişim firması olan Cenajans Grey ve RPM/Radar CDP Europe'da Müşteri Temsilcisi, Müşteri Direktörü, Stratejik Planlama Yöneticisi, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

1998 yılında Fruko-Pepsi Cola'ya katılmış, 2,5 yıl Pazarlama direktörü olarak çalıştıktan sonra, bir yıl Satış ve Pazarlama'dan sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmış, şirketin tamamen yabancı ortağa geçişinden sonra Türkiye'nin bölündüğü iki coğrafi alandan biri olan Batı Bölgesi Satış Genel Müdürlüğü görevini ise 2003-2005 yılları arasında sürdürmüştür.

2006'dan bu yana, Türkiye'nin en büyük kurumlarına Yönetim Becerilerini Geliştirme, Stratejik Düşünme, Performans Yönetimi, Satış Teknikleri ve Koçluk Becerileri gibi oniki değişik konuda eğitimler vermiştir. 10 yılda toplam 1.800 gün ve 13.500 saat eğitimin yanısıra, 802 kişi için de Değerlendirici (Assessor) ve Gelişim Merkezi Liderliği konusunda destek olmuştur.

Yönetim 2.0'ı Emre Mutluay İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda Şubat 2017'de seslendirmiştir.