İşlem Yapılıyor
Ay Hadi İnşallah!
Örnek:

Ay Hadi İnşallah!

Yazar Pucca
Seslendiren Pucca
Gökçe Eyüboğlu (3. Bölüm, 4 parça)
Yayınevi Okuyan Us

"Ne anneler, ne eski sevgililer ne de etrafta dolanan s.tükler! Bu kez başaracam, bu kez o duvağı takcam! Hiçbir şey önüme engel olamayacak… Sen bile! Kaderimde yokmuş, falımda çıkmıyormuş, o adam bana göre değilmiş… Hiiiiiiiiiç anlamam, dinlemem, o adam buraya gelecek! Ayy hadi inşallah!"

"İskambil kâğıtlarından ev yapıyorum kendime Vale'yi saklıyorum, Kız'ı kıskanıyorum, As'la hayaller kuruyorum. Hep birşeyler eksik kalıyor, sayılar başımı döndürüyor. Fal bakıyorum maça aramızı bozuyor, papaz kaçıyor. Ve ben kâğıttan evin içine bir türlü sığamıyorum…"

Bu kitabın okuyucularına bir uyarısı olsaydı, o da "Pucca bu, anılarını mutlaka okuyun ama sakın ola ilişkinizde uygulamayın!" olurdu… Sosyal Medya'nın kraliçesi Pucca, 4. kitabı Ay Hadi İnşallah'ta yine kadın zekâsını, komikliğini, sinsiliğini, şaşkınlığını ve hani o bildiğimiz, "Ne onunla ne onsuz!" aşkı en yalın haliyle yazdı… İlk kitabından itibaren başına gelen her şeyi tüm samimiyetiyle anlatıp çoğu zaman, "Sanki beni anlatmışsın…" dedirten Pucca'nın günlüğünde bu kez en bilinen aşkı Ceri ile olan hikâyesini okuyacağız.

Her durumdan bir kavga çıkaran, her kavgada ayrılan, her ayrılıktan 10 dakika sonra barışan Pucca ve Ceri'yi okurken, bakalım siz hangi tarafta yer alacaksınız?

Duymadıklarınız

Pucca-Kitabini-Seslendirdi

Lansmana 1 hafta kala Pucca’yla Ay Hadi İnşallah diye kayıtlara başladık!

Stüdyoya gelip ‘hadi başlayalım’ dediğimizde kitabını kendisinin okuyacağını anlayan Pucca, ses mühendisimiz Mehmet’in aylar süren kulaklıklı hayatının yorgunluğunu esprileriyle aldı.

Pucca anlattı, biz güldük. Pucca anlattı, biz güldük. Sonra bir sayfada durdu... Orayı anlatmadı.... Onu isterse Pucca size sonra anlatır. 

Pucca ile çalışmak hızlı, bol kahkahalı ve çok zevkliydi.

Mehtap aydogdu
11.04.2014 00:00

ANKARA AŞTİ OTOGARI :)

sevgi filiz
17.02.2014 00:00

çoook güzel olmuş <3 :*

Merve Kılınç
16.02.2014 00:00

Canım benim yaa sesinde kendin qibi çok qüzelmiş maşşaallaahh tüüü tüüü tüüü :) sen bide benimki duysan tam cırtlaakkk :) hayır anlamadıqım bide kitabında kendini çok çirkin dişlek şişman bi hatun olarak anlatıyosun :( hayır kuzucum on numara beş yıldızsın ;) eee naparsın izmirin kızları qüzeldir bende izmir buca doqma büyümeyim :) inşallah bir qün tanışıp ayaküstüde olsa dedikodu yapma fırsatımız olurr :) ayy lav yuuuu mavişimm :)

hilal zini
07.02.2014 00:00

puCCacım sesin çok şekerrr :D çok tatlı :) <3 bir an önce alıp kitabı senden dinlemek istiyorum.. umarım bir gün imzalı kitabını alma fırsatımda olur :/