İşlem Yapılıyor
Küresel Pazarları Kazanmak
Örnek:

Küresel Pazarları Kazanmak

Yazar Philip ve Milton Kotler
Seslendiren Cihan Kaplan
Yayınevi Optimist Kitap

Şirketlerin Dünyanın En Hızlı Büyüyen Kentlerindeki Yatırım ve Büyüme Sırları

Yaşamlarımızı ve ilişkilerimizi büyük kentlerin şekillendirdiği günümüzde küresel marka olmak isteyen şirketlerin nasıl aksiyon alması gerekiyor? Pazarlamacılar bu dönüşümde nasıl bir rol üstlenebilirler? Kotler kardeşler, verilere dayanan, analitik bakış açılarıyla, hem dünyanın en büyük 600 kentinin dünyadaki servetin büyük bölümünü ürettiğine değiniyor hem de küresel bir şirketin, pazarlarını genişletebilmek adına hangi kentlere ağırlık vermesi gerektiği konusunda yol gösteriyor.

Duymadıklarınız
Kitap hakkında ne dediler:

"Dünya ekonomilerinin küreselleşme sayesinde giderek iç içe geçtiği bir dönemdeyiz. Bu durumu doğrulayan Kotler kardeşlere, dünyanın en büyük 600 kentinin dünyadaki servetin büyük bölümünü ürettiğine dair değerli görüşlerini bizlerle paylaştıkları için minnettarız. Bu kitap, Çinli şirketlerin, yeni ve yaratıcı uluslararası pazarlama stratejileri geliştirmelerine olanak tanıyacak."
Zhang Ruimin Haier Group (Çin) CEO's

"Dünyadaki ekonomik aktivitenin yeni bir rota izlemeye başladığı günümüzde politikacılara ve şirketlere çok şey katacak bir kitap."
-Nirmalya Kumar Tata Sons (Hindistan) yönetim kurulu üyesi,London Business School öğretim üyesi-

"Her kent ve belediye yöneticisinin elindeki araçları doğru şekilde kullanarak, kentini ekonomik açıdan büyütmesini sağlayacak harika bir plan."
Nancy Berry Teksas A&M Üniversitesinin bulunduğu College Station Kenti belediye başkanı-

"Philip ve Milton Kotler, pazarlamanın önündeki engellere karşı açtıkları savaşı kazanmış insanlar. Gelişmekte olan ülkelere yatırım yapmak güçtür. Bu kentlerdeki etkinizi artırmak istiyorsanız, Küresel Pazarları Kazanmak, sizin için doğru seçim olacaktır
-A.J.M. Muzammil Sri Lanka'nın başkenti Colombo'nun belediye başkanı-