İşlem Yapılıyor
Ben Satış Danışmanıyım
Örnek:

Ben Satış Danışmanıyım

Yazar Eser Kurt
Seslendiren Özlem Ünaldı Baza
Yayınevi MediaCat

Benim adım satış danışmanı. İş dünyasının en önemli kişisi benim. Şirketimin marka yüzüyüm. Ben tasarımcıların tasarladığı, tedarikçilerin getirdiği, belki de milyonlarca kişinin yapım aşamasında emek verdiği ürünleri, tam da ihtiyacı olan kişilerin kullanımına sunarım.

Firmamın başarısında, kârlılığında ve temsilinde mihenk taşıyım. Ürün ne kadar güzel olursa olsun, satılmazsa ne işe yarar ki? Ben üretici ile o ürüne ihtiyaç duyan arasındaki köprüyü kuran kişiyim! Bu noktada o kadar önemliyim ki, bir müşterimin firmaya olan güvenini yerle bir edebilirim! Ya da bir müşterimin firmaya güvenini yoktan var edebilirim! Firmam isterse üretim tesislerine milyonlarca dolar harcamış olsun, dergilere, televizyonlara reklam versin, marka olma sürecinde kurumsal kimliğine yatırımlar yapsın...

Ben olmazsam satış olmaz! Ben olmazsam başarı olmaz! Ben olmazsam ekonomi olmaz! Biz güven merkeziyiz! Madem bizi yetiştiren bir üniversite yok, biz kendi kendimizi eğitmeliyiz! Neden ben yıllar içinde düşe kalka nasıl satış yapmam gerektiğini öğrenmek zorunda kalayım ki? Haydi başlayalım...

Ben Satış Danışmanıyım'ı Özlem Ünaldı Baza'nın seslendirmesiyle dinleyebilirsiniz.

Duymadıklarınız

Yazar Hakkında

Eser Kurt orta öğrenimini Galatasaray lisesinde, yükseköğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesinde tamamladı.

Çalışma hayatına sıcak satış temsilcisi olarak başladı.

Hrd Antwerp ( yüksek elmas konseyi) de kuyum perakendecilerine sertifikalı satış danışmanlığı eğitimleri hazırlayıp bir fiil verdi.

Altınbaş Mücevherat firmasında Altınbaş Gelişim Akademisini kurdu. Şu anda tüm Altınbaş kurumsal çalışanlarına, ihtiyaçlarına yönelik softskill, satış ve pırlanta eğitimleri vermektedir.