İşlem Yapılıyor
Müşterinize Odaklanmak
Örnek:

Müşterinize Odaklanmak

Yazar James L. Heskett (Çev: Melis İnan)
Seslendiren Tolga Korkut
Yayınevi Optimist Kitap

Birçok işte bireysel satışlar kapatmak yeterli değildir. Başarı, müşterilerle yaşam boyu kârlı ilişkiler geliştirmeye dayanır. Fakat onların bağlılığını kazanmak sıkı bir çalışma ve dikkat gerektirir. Bu kitapta, müşterilerinizle yaşam boyu bağlılık kurmak için incelikli yolları dinleyeceksiniz. Ayrıca şunları da öğreneceksiniz:

-Hizmet kâr zinciri'ni anlamak

-Müşteri memnuniyeti, müşteri bağlılığı, çalışan kapasitesi ve şirket kârlılığı arasındaki karşılıklı ilişkileri yükseltmek

-Sıra dışı değer sunmak için bir süreç kurup bunu derinleştirmek

Müşterinize Odaklanmak'ı Tolga Korkut seslendirdi.

Duymadıklarınız
James L. Heskett, Yönder

James L. Heskett müşteriler, hizmet, müşteri elde tutma, çalışanların kapasitesi ve kârlılık üzerine çok sayıda yayın yapmıştır. Harvard İşletme Okulu’ndaki Baker Vakfı’nın Emekli Profesörüdür. Burada hizmet yönetimi, iş politikası, pazarlama, İş lojistiği ve genel idare üzerine 1965’ten beri ders vermiştir. Heskett, yöneticiler için hazırlanmış Hizmet Başarısı isimli bir CD’nin yanı sıra Sahiplik Payı, Hizmet-Kâr Zinciri ve Hizmet Atılımları: Oyunun Kurallarını Değiştirmek gibi kitapların eşyazarıdır. Bir yönetici danışmanı ve Limited Brands’in idarecisidir.


Bu kitaptaki makalelerin içinde geçen görsel materyalleri PDF dosyası olarak aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

İndirmek İçin Tıklayınız