İşlem Yapılıyor
Tantra 2 - Bütünsel Uyumlanma
Örnek:

Tantra 2 - Bütünsel Uyumlanma

Yazar Meryem Suna
Seslendiren Meryem Suna
Yayınevi Puritas

BÜTÜNSEL UYUMLANMA

Cinsellikte Saklı Olan Zekayı Keşfetme Meditasyonu

Bu meditasyon çiftlere özel bir çalışma olup, yaşamın içinde ilişkide olduğumuz diğerleri ile aramızda uyum, ahenk ve bütünlük sağlamak konusunda yardımcı olur. Özellikle çiftler arasındaki bağı güçlendirmek, daha derin ve nitelikli bir iletişim geliştirmek, hislerimizle bağlantıya geçmek, gerçek manada samimiyeti deneyimlemek ve ruhsal bütünlüğe adım atmak için gereklidir.

Her biri 8 dakikalık 5 farklı aşamadan oluşan bu meditasyon, 40 dakika boyunca sürecektir. Bu süre içinde tamamen sessiz bir iletişimde kalmalı ve konuşmamalısınız. Kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler seçebilir veya çıplak olabilirsiniz. Meditasyon boyunca, oturma pozisyonunda olacağınızdan, sırtınızın rahat olmasına özen gösterin. Öncesinde sıcak bir duş almanız, ağız ve vücut bakımına önem vermeniz, ağır kimyasal kokular kullanmamanız, meditasyonun sizin için daha derin geçmesini sağlayacaktır.

Duymadıklarınız
1977 yılının Kasım ayında Samsun'da doğdum. Maneviyata olan ilgim ve merakım nedeniyle Medrese eğitimime İlkokuldan önce başladım.  İlahi olana duyduğum aşk ve arzunun çocuk ruhuma kattığı tadı izleyerek yola devam ettim.  İnsanın sonsuz potansiyel gerçekliği ile tanışmam tam olarak cinsellikle ilgili keşiflerim üzerine ortaya çıktı. Bu süreçle birlikte zihnimin yapısını büyük bir dikkat ve farkındalıkla gözlemleme becerisini geliştirdim.

Cinsellik ve Spiritüellik arasındaki bağı kavramak ve ikisi arasındaki dengeyi sağlamak, bilinçli gözlem ve deneyim araştırmalarım sonucunda oluştu.

Akademik egitimimi Sosyoloji üzerine tamamladım. Türkiye'de uzman bir kurumdan Bütünsel Yaşam Koçluğu sertifikası alarak bu alanda çalışmalara başladım. Aile Dizimi, Kuantum, Psiko Kinesiyoloji, Reiki, ReConnection, Tachyon gibi birçok Enerji Teknikleri ile çalıştıktan sonra Tantra ile tanıştım.

Tantra öğretisinin varoluşa yaklaşımındaki saygı, anlayış ve kabulü beni derinden etkiledi ve eğitimimi bütünüyle bu şefkatli disipline yönlendirdim. Tantra'da Osho yaklaşımını merkez alarak tüm çalışmalarımı cinsellik ve ruhsallık üzerine yoğunlaştırdım.

Yüksek sezgi gücüm, sorgulama cesaretim, Öz'e duyduğum sarsılmaz güvenle nihayet manevi doyumun ve içsel huzurun varolduğu yaşam sanatını kendime armağan ettim.

Eğitim ve çalışmalarımı Türk Kültürünün zihin yapısına uygun olarak sentezlemeye,  Tantra ve Tasavvuf arasında yakaladığım nitelikli ilişkiyi halen sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.

Bilgiyi sürekli dışarıda arayan insan zihninin en önemli bilgiyi kendi tohumunda barındırdığını biliyorum, bilinçli eş yaratımın ancak cinsellik ve aşkın ruhsal keşfi ile mümkün olduğu gerçeğini aktarmaktan onur duyuyorum.

MERYEM SUNA