İşlem Yapılıyor
Platin Ekim 2017
Örnek:

Platin Ekim 2017

Yazar Platin
Seslendiren Tolga Korkut
Yayınevi T Medya
Üye Girişi

Seslenen Kitap'a üye olun ve Ekim 2017 Platin sesli dergisini uygulamanın içinde göreceksiniz. Tek yapmanız gereken sesli dergiyi cihazınıza indirmek ve dinlemeye başlamak.

Ekim 2017 Platin sesli dergisinde sizler için seçilen 7 makale bulunuyor. Keyifli dinlemeler!

Duymadıklarınız
İŞ DÜNYASININ BİR DE İÇ DÜNYASI VAR DEDİK VE PLATİN İŞ KİTAPLARI ÖDÜLLERİ’Nİ DÜZENLEDİK

İlkleri gerçekleştiren bir ekip adına yazıyorum bu ayki yazımı...

Platin Dergisi olarak Türkiye’de ilk defa düzenlenen ‘Platin İş Kitapları Ödülleri’ gecesine imza atmanın heyecanını ve gururunu 21 Eylül akşamı sizlerle birlikte yaşadık. 6 aylık; uzun ve titiz bir çalışmanın sonucunda hayata geçen projenin gelenekselleşmesi tek arzumuz. Platin Dergisi Yayın Kurulu’nun 10 farklı kategoride belirlediği kitapları, 30 binden fazla okuyucumuz oyladı ve sonuçlar Rahmi M. Koç Müzesi’nde düzenlenen muhteşem bir gecede açıklandı.

Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’ın bizleri yalnız bırakmadığı gecede Türkiye ekonomisinin geleceğine dair pek çok önemli konu başlığı gündeme geldi. Sayın Elvan’a bir kez de buradan teşekkür ediyoruz.

Duayen iş adamı Sayın Hüsnü Özyeğin’in ‘Onur Konuğu’muz olduğu Platin İş Kitapları Ödülleri töreninde iş, sanat ve siyaset dünyasının önde gelen temsilcileri ile yayımcılık hayatının yıldızları bir araya geldi.

Bu organizasyonla birlikte okurlar, yazarlar ve yayın evleri arasında daha güçlü bağlar kurulacağını bilmek bizleri çok mutlu ediyor çünkü Türkiye, büyük bir atılım sürecinden geçiyor. Hemen her alanda, muazzam yatırımlar söz konusu… 2023 hedeflerine ilerlediğimiz bu süreçte ülkemizin amaç ve hedeflerini üzerine inşa ettiği temellerden biri de hiç şüphe yok ki ekonomik gelişim. Bizler ekonomi ve iş dünyasının en önemli dinamiklerinden birinin iş kitapları ve yayıncılığı olduğuna inanıyoruz. Araştırmaların, bilimsel çalışmaların, paylaşılan tecrübelerin, başarı ve başarısızlık hikayelerinin kıymetinin farkındayız. İş dünyasında tesadüflere yer vardır elbette ama sürdürülebilir başarı için tek yol çok çalışmak, çok okumak, çok yazmak ve geleceği şekillendirmektir.

Çoğu insanın hikayesi birbirine benzer.

Bu yüzden biz en çok başarı hikayelerini merak ederiz.

Bizi meraklandıracak; nice başarılara, nice hikayelere imza atmanız dileğiyle...

Geceye katılan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyor, sizlerin oyları ile belirlenen ‘Yılın
En İyi’lerini bir kez daha tebrik ediyorum.

Kasım sayımızda buluşmak üzere, keyifli okumalr...

OYA YALIMAN