İşlem Yapılıyor
Gerçekten Yaşıyor musun?
Örnek:

Gerçekten Yaşıyor musun?

Yazar Aret Vartanyan
Seslendiren Aret Vartanyan
Yayınevi Destek Yayınevi

Gerçekten Yaşıyor musun?

Sana karşı dürüst olacağım.

Bugüne kadar herkes sana bir şeyler anlatmaya çalıştı. Ailen, öğretmenlerin, toplum, gazeteler, kitaplar... Sana nasıl yaşaman gerektiğini anlattılar, ne yapman gerektiğini ve kim olduğunu. Sen fazla bir şey istemedin aslında... Mutlu, başarılı olmak, sevmek, sevilmek, hayallerini yaşamak, kendini değerli hissetmek... Yaşadıklarınla, zamanla, ruhun, zihnin karıştı. Artık sana anlatılanlara da ruhun doydu.

Ben de çok sıkıldım. Mutluluk için, başarı için, kendim olmak için bana sürekli vaatlerde bulunan kitaplardan, seminerlerden, kurallardan, öğretilerden...

Yıllarca yol aldım, oradan oraya sürüklendim... Sonunda cümleleri topladım. Ve elinde tuttuğun sayfalara taşıdım.

İnsanlara karıştım, gözlerine baktım, yüreklerinde yer buldum. Sorum aynıydı, "Gerçekten yaşıyor musun? Yoksa sadece nefes mi alıyorsun?"

Duymadıklarınız

Aret Vartanyan bütün samimiyetiyle sana seslendi. Aret Vartanyan Gerçekten Yaşıyor musun? kitabını çalışma odasında sizler için seslendirdi, biz de Seslenen Kitap olarak Aret'i sizlerin telefonlarınıza ve tabletlerinize getiriyoruz.

Aret Vartanyan'ın zaman zaman kahvesinden, zaman zaman şarabından bir yudum alarak, çalışma odasının samimiyetinde kaydettiği, 'her cümlesi damıtılarak yazılmış, deneyimle ve gerçek hayatla boyanmış gerçeğini paylaştığı' bu kitaptan keyif alacağınıza eminiz.

Her cümlesi damıtılarak yazılmış, deneyimle ve gerçek hayatla boyanmış gerçeğimi paylaşıyorum. Klişelerden, basmakalıp sözcüklerden uzak yüreğimi ve dünyamı ardına kadar sana açıyorum. Günahlarınla, sevaplarınla, eksilerin artılarınla, karanlık noktalarınla, yaralarınla sen, sensin... Tüm kapılarını açacak, seni gerçekten yaşamaya götürecek bir tane gerçek var. Elinde tuttuğun sayfalar, onu sana göstermeye geldi.

Kitapları ve Yaşam Atölyesi ile yüz binlerce insana ulaşan Aret Vartanyan, Gerçekten Yaşıyor musun?da kendimiz olabildiğimiz, hayallerimizi yaşadığımız ve son nefeste "İyi ki yaşadım!" diyeceğimiz bir yaşamın sırlarını paylaşıyor.

Deniz çığrı
02.05.2017 00:00

Sesiyle yüreğiyle okuyucusunu kucaklayan samimi ruh...İyiki varsın insanlara farkındalık ve huzur aşılıyorsun...sevgilerle

Damla Yeltekin
24.03.2014 00:00

Harika bir ses.. Hayata dair harika yorumlar .. Yüreğine sağlık güzel adammm...

Asugizem kocagil
01.03.2014 00:00

Hoş ama düşündürücü ve biraz da üretmeye teşvik edici (hayal gücü geliştirme diyelim :) ) Teşekkürler...

Zümrüt Demir
20.02.2014 00:00

Tek kelime ile muhteşem. Tabii buna bir de sizin ses renginiz eklenince sanki karşılıklı diyalog gibi. Ama her kelime, her cümle Ben. Yüreğinize ve kaleminize sağlık...

Saygı ve Sevgiyle