İşlem Yapılıyor
İçeri Girmez miydiniz?
Örnek:

İçeri Girmez miydiniz?

Yazar Neslihan Önderoğlu
Seslendiren Neslihan Önderoğlu
Yayınevi Alakarga

Neslihan Önderoğlu, okuyucusunu sıcak bir karşılama cümlesiyle selamladığı ilk öykü kitabı İçeri Girmez Miydiniz? ile öykü severleri hiç kalkmak istemeyecekleri bir misafirliğe davet ediyor. Gerçekleşen ile dayatılanın karşıtlığından beslenen öykülerin odağındaki estetik kaygı, hastalık ve ölüm gibi zorlu durumlar, olağan gerçeklikleriyle değil bıraktıkları dolaylı ve derin izlerle okuyucuya dokunuyor. Neslihan Önderoğlu, kapısı hiç durmadan vurulacak bir yazar...

Neslihan Önderoğlu, öykülerinde, yalın bir dil, etkileyici bir anlatımla, yabancılaşma, yalnızlık, ihanet temaları üzerinden, birbirinden çok farklı karakterlerle, sarsıcı bir ruh halleri evreni yaratıyor.

İçeri Girmez miydiniz?'deki öykülerde anlatılan ikili ilişkilerdeki açmazlar, kırılma noktaları ve yaralı ruhların yolculukları duygularımızı ayaklandırmakla kalmıyor, bizi bir kez daha gerçeklikle yüzleşmeye davet ediyor.

İnceliklerle örülü bir ilk kitabı okumak için İçeri Girmez miydiniz?

Jale Sancak

Duymadıklarınız

Neslihan Önderoğluİçeri Girmez miydiniz?'in kayıtları Seslenen Kitap stüdyosunda Mayıs ayı sonunda kaydedildi. Neslihan Önderoğlu'nun hem kendisine hem bize sürpriz olan seslendirme performansı ile kayıtlar 2 gün içinde tamamlandı.

Düzenleme ve son düzeltmeler ile birlikte toplam prodüksiyon bir hafta gibi rekor bir zamanda tamamlandı. Kitabın girişinde ve sonunda kullanılan müzikleri Neslihan Önderoğlu kendisi seçti ve bizce kitabın moduna çok güzel uydu.

İçeri Girmez Miydiniz? Neslihan Önderoğlu'nun 2013 Hadul Taner Öykü Ödüllü öykü kitabı. Kitabı en az bizim kadar seveceğinizi ve Neslihan Önderoğlu'nun diğer kitaplarını merak edeceğinizi düşünüyoruz.Engin AKARSU
14.06.2014 00:00

Arkadaşlar teşekkürler elinize ağzınıza sağlık bu güzel çalışma için