İşlem Yapılıyor
Aşk Her Şeyi Affeder Mi?
Örnek:

Aşk Her Şeyi Affeder Mi?

Yazar Mehmet Y. Yılmaz
Seslendiren Mehmet Y. Yılmaz
Yayınevi ELLE On The Beach

İnsan tek başına aşık olup, bunu kendi başına yaşayabilir. Ama bir aşk ilişkisinden söz ediyorsak, bu iki kişinin yer aldığı bir durumdur ve taraflardan sadece biri suçlu, diğeri masum olamaz.

Aşk bir dengesizlik işidir ama o kadar değil! Böyle düşünenler için Baudelaire'in bir şiirini hatırlatmak isterim:

Hem yarayım, hem bıçak!

Hem şamarım, hem yanak!

Hem gerilenim, hem geren!

Hem kurbanım, hem cellat!

Duymadıklarınız

Mehmet Y. YılmazAşk Her Şeyi Affeder Mi? Mehmet Y. Yılmaz'ın 2014 tarihli bir uzun hikayesi. Hikaye kitap olarak Haziran 2014'te Elle on the Beach dergisi ile birlikte okurlara hediye edildi. Bu uzun hikayede Mehmet Y. Yılmaz aşk hakkında kendi fikirlerinin yıllar içinde değişimini eski yazılarına da atıfta bulunarak değerlendiriyor ve bizlere kendi başından geçmeyen ama yakınen tanık olduğu gerçek bir olayı anlatıyor.

Aşk Herşeyi Affeder Mi? 'nin kayıtları 3 Temmuz 2014 günü İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda bir gün içinde gerçekleşti.

Aşk Herşeyi Affeder Mi? yaklaşık bir buçuk saatte, Mehmet Y. Yılmaz'ın sesinden dinleyebileceğiniz sürükleyici bir uzun hikaye. Aşk Herşeyi Affeder Mi? 'yi Mehmet Y. Yılmaz'ın sesinden dinlemenizi tavsiye ediyoruz, eminiz bizim kadar siz de beğeneceksiniz.

Mehmet Y. Yılmaz sorularımıza verdiği cevaplarda bu uzun hikayenin devamını yazmak istediğini söylüyor.Hikayenin devamını hem basılı kitap olarak görmek istiyoruz hem de kitabın yine Mehmet Y. Yılmaz'ın sesinden Seslenen Kitap raflarında yerini bulmasını heyecanla bekliyoruz.Yazar Hakkında:

1956 yılında Malatya'da doğan Mehmet Yakup Yılmaz, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü mezunudur.

Gazetecilik kariyerine 1975 yılında Ankara da, Yankı dergisi ile başlamıştır. Aralarında Tempo, Aktüel, Blue Jean gibi dergilerin de bulunduğu 30'a yakın yayının kurucu genel yayın müdürlüğünü yapmıştır. Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü Yardımcılığı görevindeyken Hürriyet bünyesinde Spor Gazetesi'ni yayımlamış ve genel yayın müdürlüğü görevini yürütmüştür.

Meslek yaşamı boyunca Bir Numara Yayıncılık, Sabah ve Hürriyet dergi guruplarında görev almış olan Yılmaz, 1995 yılında Fanatik ve Posta gazetelerinin, 1996 yılında ise Radikal gazetesini kurarak yayın hayatına sokmuş ve bu gazetelerin genel yayın müdürlüğü görevini yürütmüştür.

2000 - 2005 yılları arasında Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Doğan Gazetecilik A.Ş. Murahhas Üyesi olarak görev yapmıştır. 2005 yılı Mayıs ayı itibariyle atandığı Doğan Burda Dergi Yayıncılık İcra Kurulu Başkanlığı görevini halen sürdürmekte ve Hürriyet Gazetesi'nde köşe yazarı olarak çalışmaktadır.

Yazarın "Kırmızıyı Seçtim, Aşk Mavinin Altındaydı" ve "Benden selam söyleyin bütün aşklarıma" isimli iki kitabı yayımlanmıştır.