İşlem Yapılıyor
Beyin Oyunları
Örnek:

Beyin Oyunları

Yazar Tamer Demirdelen
Seslendiren Tamer Demirdelen
Yayınevi Optimist Kitap

Aslında bilim dünyası bu ve benzeri soruları yıllardır yanıtlıyor ve etrafımızdaki birçok başarılı kişi esasında bu gizli şifreleri kulanıyor!

Şimdiye dek okuduğunuz en anlaşılır, en pratik ve en samimi satırlarla sizi daha önce ayak basmadığınız topraklara götüreceğim. Esasında Beyin

Oyunları'ında size birşey öğretmeyeceğim. Sizin içinizde olan bir şeyi keşfetmenizi sağlayacağım. Çok basit ve bir o kadar da etkili şeyler duymak istiyorsanız gelin tanışalım.

Unutmayın; siz bir dahisiniz ve yeni fikirler, cesaret ve yeni açılımlar arıyorsanız tam yerindesiniz.

Duymadıklarınız

Beyin Oyunları'nın kayıtları İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda Ağustos 2014'te tamamlandı. Biz Seslenen Kitap ekibi için kayıt süreci adeta bir eğitim gibiydi. Tamer Bey bir taraftan kitabını seslendirdi, bir taraftan da eğitimci özelliğiyle bize bezen detaylı açıklamalar yaparak, bazen de küçük oyunlar oynatarak tabiri caizse beynimizle oynadı. Hatta üst üste iki küçük oyunda aklımızı okudu ve resmen paramızı aldı. Ama biz yine de onu çok sevdik (açıkçası biraz da korktuk).

Tamer Demirdelen'in sesinden Beyin Oyunları'nı dinlediğinizde; bilinçaltı ne demek?, bilinçaltımız nelerle yoğuruluyor?, davranışlarımızın kaynağında ne var?, zihnimiz olumsuz anılardan nasıl temizlenir?, çocuklarımızı mutlu yetişkinlere dönüştürmek için onların ruhsal durumlarını nasıl etkileyebiliriz?, eşimizi nasıl seçiyoruz?, beden dilini nasıl kullanmalı?, güvenilir insanlar nasıl ayırt edilir?, akıl okumak mümkün mü?, insanlarla ilişkili işaretler nasıl okunur?, el yazısı karakteri el verir mi?, hafızamız bize ne tür oyunlar oynar?, protez hafıza ne demektir?, aldığımız derin nefes sayısıyla yaşam süremiz arasındaki bağlantı nedir?, karşınızdaki birini istediğiniz transa nasıl sokarsınız? gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Beyin Oyunları'nı dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

                                                               

                    Tamer Demirdelen

               

                      

                   


nisan hacet
22.01.2016 00:00

Kitabı dinlerken bir dostumla sıcak bir muhabbetin içinde hissettim kendimi ve kitabı dinlemeye doyamadım açıkçası. Eğer hayatınızı sorguluyor ve kendinizi sürekli bir şeylere zorluyorsanız bu kitap nefes almanızı sağlayacaktır mutlaka tavsiye ediyorum.

Ayşegül Girgin Ring
14.09.2015 00:00

Bu tip konulara önyargılı bakan birisiydim; ama Tamer Demirdelen öyle bir anlatmış ki beni bile ikna etti. Net anlatımı ve kısa cümlelerine bayıldım. Öyle basit planlamış ki metni! Daha giriş cümlesinde ana fikri veriyor, sonra örnekliyor, ne işe yaradığını anlatıyor, sonra yine anafikri tekrarlayarak vurgusunu yapıp bitiriyor. Verdiği örnekler ve anlattığı hikayeler büyük ölçüde tatmin edici, hayatın anlamını arayan adamın hikayesi hariç olsa da :) Onu tam içselleştiremedim Tamer Bey, bu yorumu görür de üstüne konuşmak isterseniz burdayım. Okuma/seslendirme de oldukça iyi. Yalnız bazen okuyucuya bir soru sorup cevabı aklında tutmasını istiyor, ama okuyucuya 2-3 saniye bile zaman tanımıyor. Ya da 'şu durumda şöyle diyin kendinize. hadi şimdi yüksek sesle tekrarlayın' diyor ama okuyucunun bunu yapması için birkaç saniye duraklamıyor. Seslenen Kitap'a sesleniyorum: Oralara biraz boşluk koysanız süper olur:)

zerrin ozdemir
02.04.2015 00:00

Gerçekten güzel bir eser, harika bir hayat dersi, her zaman dinlenesi bir kitap emeğinize, paylaşımınıza sağlık.......