İşlem Yapılıyor
Benim Tatlı Komposto Günlüğüm
Örnek:

Benim Tatlı Komposto Günlüğüm

Yazar Tuba Ünsal
Seslendiren Tuba Ünsal

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal hamilelik sürecini ve o dönemde yaşadığı özel anlarını tüm içtenliğiyle okurla paylaşıyor…

"İnişlerle ve çıkışlarla dolu kariyerimin bir noktasında 'dur' deyip bir ara çocuk yapacağımı biliyordum."

Ama o gün geldiğinde, neler yapmam gerektiği ile ilgili hiçbir fikrim yoktu. Tamam, çocuklarla iyi anlaşıyorum ama bunun dokuz ay karında taşıması var. Eve postayla göndermiyorlar nitekim. Eee, dokuz ay taşımakla da bitmiyor. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Yoksa değil miydi? Yoksa çocukları çok sevmek yeterli değil mi? İşte bütün bu karmaşaya geliştirdiğim çözümler, günbegün bu kitapta hayat buluyor!

Duymadıklarınız

Tuba Ünsal Benim Tatlı Komposto Günlüğüm Kitabını Seslendirdi

Tuba Ünsal kızı Sare'nin doğum sürecini anlattığı Benim Tatlı Komposto Günlüğüm kitabını okurken oğlu Civan'a hamileydi!

Tuba Ünsal hamileliğinin ilerlemiş olmasına rağmen çok rahat ve cool'du. Oldukça kısa ve sorunsuz bir kayıt süreci geçirdik.İrem Ada Dur
08.02.2014 00:00

Akdeniz Ateşi hastalığımdan dolayı ataklarımın başladığı şu günlerde, Tuba Ünsal'ın sayesinde #seslenen kitap ile tanıştım. Hem de Tuba Ünsal'ın kitabı (Benim Tatlı Komposto Günlüğüm) ve onun sempatik sesiyle. Ağrılardan dolayı el kol kalkmaz vaziyette dört duvar arasında tembel tembel yatmaktan başka birşey yapamıyorken. Hiç yorulmadan ve büyük bir keyifle kitabı dinledim. Evet evet dinledim. Okumadım.

Tuba Ünsal'ın samimiyetiyle anlattığı kitabı hem su gibi akıp geçti hem de birçok sorularıma patır patır cevap verdi. Kendisiyle aynı hastalığı paylaşıyoruz. Kitabında bebeğiyle 9 ay süren yolculuğunu anlatıyor. Üretkenliğiyle, böcek Tuba halleriyle ve koca göbek halleriyle bebeği için hayata karşı ödün vermeyi öğrendiğini.. Anneliğin ilk tanelerini nasıl hissettiğini..

Kendisine bugünden itibaren hayranlık duyduğumu belirtip, sesiyle bana eşlik ettiği için ve kocaman kalbiyle şeffaflığını gösterdiği için teşekkür eder. Küçük böcekleriyle mutlu günler geçirmesini temenni ederim. :)

Emine Cebeci
05.02.2014 00:00

Önce müziği başladı kitabın, ben o müzik çalmaya başladığı sırada italyanın bir köyünde,kır çiçekleriyle dolu,havanın mis gibi koktuğu bir yeşilliğin içine girdim.Koştum,zıpladım,güldüm,kafamı gökyüzünd kaldırıp baktım. Sonra benim tanımadığım halde,hep tanıyor gibi hissettiğim o cupcake suratlı güzel gönül dostum'un sesini duydum. Hemen o kır evinin bahçesindeki piknik masasına oturduk ve hoooppp sütlü nescafelerimiz geldi,o anlattı ben dinledim:) Ne güzeldi. Gözgöze ,kalp kalbe,sıcacık anane kurabiyeleri gibi samimi bir sohbet ettik:) onu yerim,yanaklarını sıkarım,yumururum. Kalbinden öpüyorum. Hiç tanışmadığım,ama tanımak,hayatına dahil olmak istediğim ve herkesin hayatında böyle güzel kalpli bir arkadaş olmasının şahane olacağını düşündüğüm kızcağuz:) güçlü ve mütevazi duruşunu severim. Güzel kal.. Ve tabiiiiiiii seslenen kitap yaratıcılarına da bin teşekkür. Umarım şanslı 10 kişiden biri olurum ve bu şansı yakalayabilirim. Mutlu kalın:) Bir kitap kurdu olarak ve çocukluğumda azıcık dolaşmak isteyen bir kızcağuz olarak umarım tubanın kitap kodunu kazanırım. Hadi bana iyi şanslar:) kalp.