İşlem Yapılıyor
İki Cihanın Bekçisi
Örnek:

İki Cihanın Bekçisi

Yazar Berrak Yurdakul
Seslendiren Berrak Yurdakul

Yemene gideni gelir mi sandın?

Geçen yüzyılın başları, Osmanlı İmparatorluğu Yemen cephesinde ağır bir yenilgi almış, büyük kayıplar verilmiş, açlık, sefalet ve merhametsizlik Yemeni işgal etmiş. Yiğitliği, boyun eğmezliği ve kararlılığı dilden dile gezen Tevfik Bey bu cehennemin ortasında mutlak hakikatin yoluna ulaşır.

Çünkü bazen en değerli olanı bulmak için her şeyini kaybetmek gerekir.

İnsanın, Rabbine ulaşmanın ve pek tabii savaşın hikâyesi...

Duymadıklarınız

Berrak Yurdakul İki Cihan'ın Bekçisi Romanını Seslendirdiİdris, anladım, gelmeyeceksin...

İki Cihan'ın Bekçisi daha satış için raflarda yer almadan okuma şansı yakaladığımız ve hayran kalarak seslendirilmesini istediğimiz bir kitap oldu. Berrak Yurdakul kitabını seslendirirken kitaptan yaptığı alıntılar hayatımızda kalıcı cümlelere dönüştü. İki Cihan'ın Bekçisi'nin kayıtlarını İstanbul'da Seslenen Kitap stüdyosunda gerçekleştirdik. Kayıtlar süresince Berrak Yurdakul ile çok zevkli ve eğlenceli çalışma günleri geçirdik.

Soley Kurt
06.04.2018 00:00

Çok güzel bir roman ve müziklerle çok daha etkileyici hale gelmiş müthiş bir seslendirme. Hem ağladım hem dinledim. Kulaklarımdan bırakamadım

Soley Kurt
12.01.2018 00:00

Çok güzel seslendirilmiş. Türküler ve şiirler eşliğinde ağlaya ağlaya dinledim, yine de bırakamadım. Emeği geçenlerin eline sağlık, tam bir seslenen kitap şaheseri olmuş.

Alp U
05.01.2016 00:00

Satın almadan önce bu kadar saracağını ve sürükleyeceğini düşünmemiştim.Beğendim ve tavsiye ediyorum.Özellikle tarihi roman severlere...Yemen Türküsünü bir başka dinlersiniz okuduktan sonra...

Yusuf Hakan Özkan
28.03.2014 00:00

Sarsıcı bir roman. Berrak Yurdakul Hanım bu romanın devamı gelecek demiş. Sabırsızlıkla bekleyeceğim.