Merhaba,

Sizlere çok güzel bir haberimiz var!

Ocak 2014’te sizlerle buluşan Seslenen Kitap, Avrupa’nın en büyük sesli kitap servislerinden Storytel ile birleşti ve Mayıs ayı itibariyle Storytel Türkiye Türkçe ve İngilizce sesli kitaplar ve ayrıca İngilizce e-kitaplar ile Türkiye’deki faaliyetlerine başladı.

Storytel , 2005’te kurulan ve Türkiye’nin de katılımıyla 13 ülkede hizmet veren bir sesli kitap servisi. Storytel üyeleri, sesli kitaplarını streaming özelliği ile internet üzerinden dinleyebildikleri gibi çevrimdışı kaydetme özelliği ile cihazlarına indirip internete ihtiyaçları olmadan da dinleyebiliyorlar.

Storytel aboneleri, her gün büyüyen ve büyümeye devam edecek olan Storytel kütüphanesinde 350’den fazla Türkçe sesli kitabın yanı sıra, Storytel’in zengin İngilizce kataloğuna da erişebilecekler.

Bizim için olduğu kadar ülkemiz için de değerli olduğunu düşündüğümüz hem kültür hem de teknoloji dünyasını ilgilendiren bu önemli iş birliğinin, ülkemizdeki sesli kitap bilinirliğini ve kullanımını arttıracağına inanıyoruz.

Mayıs ayı itibariyle Seslenen Kitap web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden sesli kitap satış hizmetleri sona erecek olsa da, bugüne kadar Seslenen Kitap’tan sesli kitap satın almış olan kullanıcılarımız, bu kitaplarını yine Seslenen Kitap uygulamalarından üye girişi yaparak hesaplarında görebilir, cihazlarına indirebilir ve diledikleri zaman dinleyebilirler. Seslenen Kitap uygulamaları yeni kitap satışı dışında çalışmasına hiçbir kesinti olmadan devam etmektedir.

Amacımız geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de profesyonellerin seslendirdiği yerli ve yabancı, her türden en özel eserleri, en yüksek hizmet kalitesiyle kullanıcılarımıza sunmak ve daha fazla sayıda kitap severi sesli kitap dünyasıyla tanıştırarak bu farklı ve yeni deneyimi geniş kitlelere sunabilmek.

Storytel ’e, mobil marketlerden ayda 29,99TL’ye veya web sitesine özel ayda 24,99 TL’ye şimdi abone olun ve hem mevcut Seslenen Kitap portföyündeki kitapları hem de Storytel kütüphanesindeki İngilizce kitapları istediğiniz kadar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde hiçbir sınır olmadan dinleyin. Hem de ilk 14 gün ücretsiz.

Storytel ’de görüşmek dileğiyle.

Seslenen Kitap