İşlem Yapılıyor
Beyaz Yakalı Girişimci
Örnek:

Beyaz Yakalı Girişimci

Yazar Fatmanur Erdoğan
Seslendiren Fatmanur Erdoğan
Yayınevi Optimist Kitap

"Girişimciliği ve girişimcilerin deneyimlerini akıcı bir anlatımla gözler önüne seriyor. Girişimci bir hayatın size göre olup olmadığını keşfetmenizi sağlayacak etkili bir kitap. Girişimciliğe gönül vermiş herkesin girişimci hayata adım atmadan önce Fatmanurun bu kitabını okuması gerekir."

NorbertKlein, CEO, BSH Bosch ve Siemens Ev Aletleri A.Ş. Turkey

"Girişimciliği tanımlamak çok kolay değil. Belki en yakın ve açıklayıcı olanı "girişimciliği" bir ruh hali olarak tarif etmek. Fatmanur Erdoğanın yakaladığı ve aslında hazırladığı bu kitabı farklı kılan da buradaki yaklaşımı. Psikolojik olarak girişimciliğe yaklaşım ile aslında Erdoğan, bir yaşam biçimini anlatıyor. Bu açıdan içerik olarak Türkiyede alanındaki en ilgi çekici çalışmalardan biridir. Kitapta sizi başarıya götürecek "girişimcilik ruh hallerini" bulmak mümkün. Yapay formüller yerine, kendi girişimci ruh hallerinizi keşfederek ilerlemenin yolu açıklanırken, girişimcilik alında dünyaca tanınmış isimlerden örnekler ve sözler, anlatılan yaklaşımları renkli kılıyor."

Volkan Akı, Turkish Time, Genel Yayın Yönetmeni

"Girişimcilik üzerine yazılmış ilham verici, çok değerli bir kitap. Fatmanur Erdoğan, bizlere yeni ürün ve hizmetler geliştirebilmek için yaratıcı ruhumuzu kullanma yöntemlerini, inovasyon için keşif yollarını gösteriyor. Merak duygunuzu harekete geçirmeye ve cesaretinizi bulmaya destek oluyor. Fikirlerinizin akması ve başarıyla sonuçlanan girişimlere imza atmanız için gereken gücü size kazandırıyor. Merakınızı cezbettiren başarı örnekleri ve yüksek tempolu anlatımıyla girişimcilik yolculuğundakilerin başucu kitabı."

Nancy Overholt, Direktör, Institute of International Education, USA

"Fatmanur öyle güzel biriktirmişsin ki hepimizin iş hayatındaki keşkelerimizi, iyi ki yapmışımlarımızı, yine olsa acaba öyle mi davranırdımlarını... Uzun zamandır birbirine çok benzeyen kişisel gelişim kitaplarının girişimcilik alanındaki boşluğunu dolduracak bir kitap olmuş. Yirmili yaşlarının başlarındaki her Türk gencine bu kitabı okutabilmeyi öyle isterdim ki... Bu durumda kitabı elinde tutan ve bu yazıyı okuyanlardan ricacı olayım; mümkün olduğunca fazla kişiye hediye ederek okumalarını sağlayalım. Emin olduğum ise, bu kitapta okudukları sayesinde hayatında önemli kararlar alacak birçok kişi için bir başucu kitabı değil, başının tacı kitabı olacak..."

Duymadıklarınız

Fatmanur Erdoğan Beyaz Yakalı Girişimci Kitabını Seslendirdi
Beyaz Yakalı Girişimci kitabını okuduğumuzda çok beğenmistik. Ancak kitabı Fatmanur Erdoğan'ın sesinden dinleyince daha çok beğendik. Bu kitabı okuduktan sonra Seslenen Kitap'ı kurmaya karar verdik dersek biraz abartılı olur ama Seslenen Kitap'ın kurulum sürecinde geçtiğimiz bütün adımları kitabı dinlerken tekrar yaşadık.

Kayıtlar 2013 Aralık ayında Seslenen Kitap stüdyosunda gerçekleşti. Fatmanur Erdoğan'ın müthiş enerjisi ve harika performansı ile kayıt süreci tam anlamıyla mükemmel geçti.

Fatmanur Erdoğan'ın sesinden Beyaz Yakalı Girişimci'yi dinlemenizi tavsiye ediyoruz. İddia ediyoruz kitabın içinde mutlaka kendinizden birşeyler bulacaksınız.