SSS

Ocak 2014’te kullanıcıları ile buluşan Seslenen Kitap, Avrupa’nın en büyük sesli kitap servislerinden Storytel ile birleşti ve 2018 yılının Mayıs ayı itibariyle Storytel, Türkiye’de Türkçe ve İngilizce sesli kitaplar ve ayrıca İngilizce e-kitaplar ile faaliyetlerine başladı. seslenenkitap.com, Nisan 2020 tarihi itibari ile bir içerik platformu olarak hizmet vermeye başladı. Sevdiğiniz yazarlarla ilgili bilinmeyenleri, kitaplar hakkında bilmeniz gerekenleri, sesli kitapların ön izlemelerini ve seslendirme sanatçılarının hayatına dair pek çok bilgiyi yenilenen Seslenen Kitap’ta bulabileceksiniz.
Satın aldığınız sesli kitapları eskisi gibi Seslenen Kitap uygulamalarından üye girişi yaparak hesabınızda görebilir, cihazınıza indirebilir ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Seslenen Kitap uygulamaları hiçbir kesinti olmadan çalışmaya devam edecektir.
Hayır. Seslenen Kitap, daha önce sesli kitap satın almış kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecek olsa da sesli kitap satış hizmetlerini sona erdirmiştir. Siz sesli kitapseverleri Storytel Türkiye’ye davet ediyoruz.
Storytel, Türkiye’yle birlikte 20 ülkede faaliyet gösteren ve abonelik bazlı bir modelle kullanıcılarına hizmet veren bir sesli kitap servisidir. Kullanıcılar aylık abonelik karşılığında, abone oldukları süre boyunca istedikleri kadar sesli kitabı, istedikleri yerde, istedikleri zaman hiçbir sınır olmadan dinleyebilmektedirler.
Evet. Storytel uygulamasının çevrimdışı mod özelliğini kullanarak istediğiniz kadar kitabı cihazınıza indirip, abone olduğunuz süre boyunca çevrimdışı dinleyebilirsiniz.
Storytel’in mobil uygulamalar üzerinden aylık abonelik ücreti ₺34,99’dir. Ancak web’e özel kampanyamızdan yararlanarak internet sitemiz www.storytel.com.tr üzerinden abone olursanız ayda sadece ₺29,99 ödeyeceksiniz.
Tabii ki. Storytel’de ilk 30 gün ücretsizdir. Üyeliğinizi doğrulamak için ödeme bilgilerinizigirdikten sonra deneme süreniz başlar, 30 gün ücretsiz deneme süresi bitince aboneliğiniz otomatik olarak başlar. Bu süre içinde eğer abone olmak istemezseniz üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İlk 30 gün için hiçbir ücret tahsil edilmeyecektir.
Hayır. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
iOS (Apple) veya Android işletim sistemi kullanan telefon, tablet ve tüm mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.
Seslenen Kitap kataloğundaki eserlerin hemen hepsi Storytel kütüphanesinde de mevcuttur. Storytel kütüphanesi gitgide artan bir hızla her geçen gün büyümeye ve zenginleşmeye devam etmektedir. Ayrıca Türkçe kataloğumuza ek olarak Storytel kullanıcıları, Storytel kütüphanesinde bulunan binlerce İngilizce sesli kitaplara ve e-kitaplara da erişebilmekteler.