ORHAN PAMUK’UN KİTAPLARINI SESLİ DİNLEMEYE HAZIR MISINIZ?

Kentinin melankolik ruhunun izlerini sürerken kültürlerin birbiriyle çatışması ve örülmesi için yeni simgeler bulan Orhan Pamuk’un 13 kitabı sesli kitap olarak Storytel’de yerini almaya başladı. Babamın Bavulu, Orhan Pamuk’un kendi sesinden şimdi yayında.

Birçok başka edebiyat ödülünün yanı sıra, 2006 yılında Nobel Edebiyat Ödülü‘ne layık görülen ve bu ödülü alan ilk Türk olan Orhan Pamuk’un, birçok jenerasyonun farklı zaman dilimlerinde kendine yansıtacağı farklı duygularla okuduğu kitapları Storytel’de. Orhan Pamuk’un kendisinin seslendirdiği Babamın Bavulu’nun yanı sıra Kırmızı Saçlı Kadın, Kara Kitap ve Yeni Hayat da şimdi Storytel’de dinlenebilir.

Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, kitapları altmış üç dile tercüme edilen, yüzden fazla ülkede yayımlanan, 13 milyon baskı yapan ve 2006 yılında Time dergisi tarafından dünyanın en etkili 100 kişisi arasına seçilen ünlü edebiyatçı Orhan Pamuk’un kitaplarının Storytel kütüphanesinde yerini almasından duydukları mutluluğun altını çizerken, zengin edebiyat dünyasını dinleyicilere ulaştırırken, büyüyen sesli kitap kütüphanesinden duydukları gururu paylaştı.

Orhan Pamuk’un Storytel’e eklenecek diğer kitapları ise, Masumiyet Müzesi , Veba Geceleri, Cevdet Bey ve Oğulları, Benim Adım Kırmızı, Beyaz Kale,  Kafamda Bir Tuhaflık, Kar, Ben Bir Ağacım ve Sessiz Ev olacak.

Storytel Hakkında

Dünyanın en büyük sesli ve e-kitap yayın servislerinden Storytel, küresel ölçekte bir milyondan fazla başlık ve içerik sunmaktadır. Vizyonumuz, herkes tarafından her yerde ve her zaman zevkle paylaşılacak harika hikayelerle dünyayı daha anlayışlı ve yaratıcı bir yere dönüştürmektir. Storytel’in içerik streaming servisleri Storytel ve Mofibo ve Audiobooks.com markaları aracılığıyla sunulmaktadır. Storytel’in yayıncılık hizmetleri, Storytel Books ve sesli kitap yayıncısı StorySide tarafından verilmektedir. Dünyada 25 pazarda faaliyet gösteren Storytel’in merkezi İsveç, Stockholm’dedir.

Görseller için;

İletişim: Begüm Saruhan I begum@cunique.com.tr

Diğer Yazılar

İz Bırakan Kitapların Birbirinden Etkileyici Giriş Cümleleri

18/11/2019

Her kitap yeni bir dünya ve her yeni dünyada bizi bekleyen binlerce cümle var. Bizim birkaç saniyede okuyup geçtiğimiz her bir cümle için yazarlar kim bilir kaç kez düşünüyorlar ve kim bilir kaçıncı denemeden sonra […]

Sabah İşe Giderken Dinleyebileceğiniz Güne Gülümseterek Başlatacak 10 Sesli Kitap Önerisi

18/11/2019

İş, okul, sınavlar, sunumlar derken hayat her zaman pek de kolay olmuyor. Yorgunluklar ve düşük motivasyon kimi zaman yakamızı bir türlü bırakmıyor. Böyle zamanlarda güne iyi bir başlangıç yapmanın bir anda her şeyi değiştirebileceğini biliyor […]

Yepyeni ve Bambaşka Seslenen Kitap’tan Merhaba!

18/11/2019

Seslenen Kitap olarak sesli kitaptan teknolojiye, podcast’ten dizi ve filme kadar keşfedilmeye değer her şeye dair bilgilendirici, eğlendirici, düşündürücü yazılarımız ile sizlerle birlikteyiz. Seslenen Kitap’ın, Storytel ile birleşmesinin ardından faaliyetini durdurduğu websitesi seslenenkitap.com, Kasım 2019 tarihi […]

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir