Storytel Mag Yayında!

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük sesli ve e-kitap platformlarından biri olan Storytel’in bünyesinde gerçekleşen her türlü yeniliği takip edebileceğiniz Storytel Mag yayında!

Storytel Mag’ın her hafta yeni yazılarla zenginleşen içeriğinde yok yok; Storytel dünyasından güncel haberler, yazar arşivleri, kitap tanıtımları ve önerileri, özel kitap seçkileri, podcast haberleri, seslendirme yapan ya da Storytel’e yeni katılan seslendirme sanatçıları, sesli kitaplara ve e-kitaplara dair yenilikler, kitap kurtlarının ilgisini çekecek makaleler ve çok daha fazlası blog-turkey.storytel.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz Storytel Mag sayfalarında edebiyat tutkunlarını bekliyor!

Storytel, Onlarca Sesli Kitabı Ücretsiz Sunmaya Başladı - ÇözümPark

Şimdi Hangi Kitabı Okusam, Hangi Kitabı Dinlesem?

En çok dinlenen, en çok aranan, en sevilen yazarların en sevilen kitaplarından oluşan, belirli kategorilerin favori kitaplarını içeren ya da tam tersi henüz keşfedilmemiş ama içinde eşsiz hikayeler barındıran kitaplardan oluşan, özenle hazırlanmış listeler işinizi kolaylaştıracak. Ne okusam kararsızlığı yaşadığınız o belirsiz anlarda Storytel Mag sayfalarını ziyaret edebilir, içeriklere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Sürekli ilgi çekici konular ve yeni kitaplarla güncellenerek hızla büyüyen Storytel Mag arşivi, kitapların sınırsız dünyasında ilerlemek için yön çizmenizi sağlayacak, birbirinden keyifli ve maceralı rotalarla dolu.

Kitaplarla Zamandan ve Mekândan Bağımsız Buluşma Özgürlüğü!

Yüzbinlerce kitaptan oluşan koskoca bir kütüphaneye, istediğiniz an istediğiniz yerde, küçücük bir mobil cihazla ulaşmanızı sağlayan Storytel, sizi en sevdiğiniz ya da keşfetmekten mutlu duyacağınız yazarlarla ve kitaplarla buluşturmak için bekliyor. 

Günlük hayatın yoğun trafiğinin içindeyken bile kitapları bir kulaklık mesafesine getiren sesli kitaplar, sinema ve tiyatro dünyasından ünlü isimler, sunucular, şovmenler ve sesi kulaklara yer etmiş başarılı seslendirme sanatçıları tarafından seslendiriliyor. Dünya klasiklerine, edebiyatın zamansız eserlerine, kişisel gelişimden bilim kurguya, aşk kitaplarından mesleki kitaplara kadar her kategoriden binlerce kitaba her an her yerde ulaşabilme özgürlüğünü kaçırmayın. 

Storytel’in zengin kütüphanesine ulaşmak için hemen mobil uygulamasını indirerek, kendinize uygun olan abonelik planını seçebilir ve sesli kitapların dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz! Storytel Mag sayesinde ise birbirinden ilgi çekici listeleri gezebilir, Storytel’de kendinize en uygun kitabı seçebilirsiniz!

Diğer Yazılar

İz Bırakan Kitapların Birbirinden Etkileyici Giriş Cümleleri

18/11/2019

Her kitap yeni bir dünya ve her yeni dünyada bizi bekleyen binlerce cümle var. Bizim birkaç saniyede okuyup geçtiğimiz her bir cümle için yazarlar kim bilir kaç kez düşünüyorlar ve kim bilir kaçıncı denemeden sonra […]

Sabah İşe Giderken Dinleyebileceğiniz Güne Gülümseterek Başlatacak 10 Sesli Kitap Önerisi

18/11/2019

İş, okul, sınavlar, sunumlar derken hayat her zaman pek de kolay olmuyor. Yorgunluklar ve düşük motivasyon kimi zaman yakamızı bir türlü bırakmıyor. Böyle zamanlarda güne iyi bir başlangıç yapmanın bir anda her şeyi değiştirebileceğini biliyor […]

Yepyeni ve Bambaşka Seslenen Kitap’tan Merhaba!

18/11/2019

Seslenen Kitap olarak sesli kitaptan teknolojiye, podcast’ten dizi ve filme kadar keşfedilmeye değer her şeye dair bilgilendirici, eğlendirici, düşündürücü yazılarımız ile sizlerle birlikteyiz. Seslenen Kitap’ın, Storytel ile birleşmesinin ardından faaliyetini durdurduğu websitesi seslenenkitap.com, Kasım 2019 tarihi […]

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir